ملانیا ترامپ در حالی که پشت سر هم بازو و دونالد با سرباز در روز جانبازان می رود ابروها را بالا می آورد

ملانیا ترامپ در حالی که پشت سر هم بازو و دونالد با سرباز در روز جانبازان می رود ابروها را بالا می آورد

روز چهارشنبه ، رئیس جمهور ترامپ اولین حضور عمومی خود را از روز شنبه انجام داد ، زمانی که رسانه های آمریکایی جو بایدن را پس از افزودن آرای انتخاباتی پنسیلوانیا به نفع خود ، رئیس جمهور منتخب اعلام کردند ، موضوعی که تاکنون توسط POTUS مورد اختلاف بوده است.

ملانیا ترامپ روز چهارشنبه در هنگام مراسم گلدوزی به روز جانبازان ، چند فوت جدا از شوهر ریاست جمهوری خود مشاهده شد ، هنگامی که او با یک سرباز که چتر سیاه برای محافظت از خود داشت ، از قبرستان ملی آرلینگتون عبور می کرد. بانوی اول.

رئیس جمهور 74 ساله در حالی که مقابل صحنه همسرش مایک پنس معاون رئیس جمهور به صحنه رفت از مقابل همسر و اسکورت غرق در حال راهپیمایی او بود.

“فاصله” قابل مشاهده ملانیا از همسرش در توییتر مورد توجه قرار گرفت ، کاربران با شوخی گفتند که به نظر می رسد بانوی اول از شرکت خود بیشتر از آنچه معمولاً هنگامی که شوهرش سعی دارد دست او را در جمع نگه دارد ، لذت می برد.

یک نفر به شوخی گفت: “باور نمی کنم ، بالاخره یک مرد واقعی که ملانیا را بیرون می برد و در واقع یک چتر را با او به اشتراک می گذارد.”

با این حال ، بیشتر شهروندان اینترنتی متوجه نشدند که همسران سایر مقامات حاضر در مراسم ، از جمله کارن پنس ، نیز توسط سربازان اسکورت می شدند و ظاهراً جدا از همسرانشان بودند ، به نظر می رسید که این یک پروتکل تشریفاتی است.

©
عکس AP / پاتریک سمنسکی

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و بانوی اول ملانیا ترامپ برای شرکت در مراسم گلدوزی روز جانبازان در مقبره سرباز گمنام در قبرستان ملی آرلینگتون در آرلینگتون ، واشنگتن ، چهارشنبه ، 11 نوامبر 2020 وارد این کشور می شوند.

گمانه زنی ها در مورد ازدواج ترامپس از زمان انتشار روزنامه انگلیس ، دیلی میل ، با استناد به معاون سابق کاخ سفید ، اوماروسا منیگولوت نیومن ، اظهار داشت که ملانیا ترامپ “هر دقیقه حساب می کرد” تا زمانی که شوهرش از ادعا می شود تا بتواند تقاضای طلاق کند.

کارمند سابق گفت: “اگر ملانیا سعی می کرد تحقیر نهایی را انجام دهد و آنجا را ترک کند ، او راهی برای مجازات او پیدا می کرد.

وی همچنین ازدواج بین دونالد و ملانیا را “معامله ای” خواند و ادعا کرد که این زوج اتاق خواب جداگانه ای در کاخ سفید دارند.

دفتر مطبوعاتی بانوی اول در پاسخ به گزارش صمیمی گفت: ملانیا از نیومن ناامید شده است که “به همین دلیل خود شکنانه شلاق زد و تلافی کرد ، به ویژه پس از همه فرصت هایی که رئیس جمهور به او داد”.