مقام رسمی WHO با تمرکز بر نیمکره شمالی ، ایالات متحده ، COVID-19 را “یک موج بزرگ” خواند.

مقام رسمی WHO با تمرکز بر نیمکره شمالی ، ایالات متحده ، COVID-19 را “یک موج بزرگ” خواند.

در این نسخه از ساعت بحرانی ، هم میزبانان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر یولاندا هانکوک درباره یک مقام رسمی سازمان بهداشت جهانی (WHO) در مورد یک بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) صحبت می کنند که همه گیری COVID-19 را “یک موج بزرگ” توصیف می کند.

دکتر مارگارت هریس ، سخنگوی WHO ، روز سه شنبه درباره بیماری همه گیر COVID-19 گفت: “ما در موج اول هستیم. این یک موج بزرگ خواهد بود. این کمی بالا و پایین می رود بهترین کار این است که آن را صاف کنید و آن را به چیزی تبدیل کنید که به پای شما می چرخد. ” رویترز در همان روز گزارش داد: “با اشاره به تعداد زیاد پرونده در اوج تابستان ایالات متحده ، وی نسبت به اعمال اقدامات احتیاط کرد و نسبت به تجمع گسترده هشدار داد.” ما از این چه کاری می کنیم؟

“با بیکاری در سطوح تاریخی ، میلیون ها آمریکایی که تلاش می کنند مواد غذایی ، ایالت ها و مناطق محلی را که به سمت فاجعه مالی و خدمات پستی ایالات متحده در آستانه فروپاشی قرار دارند مهیا کنند ، جمهوریخواهان سنا روز دوشنبه از پیشنهادی محرک COVID-19 پرده برداشتند که می تواند مزایای بیکاری را کاهش دهد. هیچ کاری برای گسترش کمک های تغذیه ای فدرال انجام ندهید ، 0 بودجه جدید برای ایالت ها فراهم کنید و USPS را بدون هیچگونه کمک اضطراری اضافی ترک کنید ، “Common Dreams روز سه شنبه گزارش داد. علایق چه کسی محافظت می شود؟

یک سرفصل دوشنبه در بررسی ملی می خواند: “نینا ترنر ، رئیس کمپین سندرز ، تأییدکننده Biden را با خوردن” کاسه S ** t. “مقایسه می کند.” براساس این خبر ، ترنر در اظهارنظر برای مقاله دوشنبه در آتلانتیک ، “این مثل این است که به کسی بگویید ،” شما یک کاسه ** s در مقابل شما دارید ، و تمام کاری که باید انجام دهید اینست که نیمی از آن را به جای کل چیز بخورید. “این هنوز هم ** است.” National Review خاطرنشان كرد كه ترنر “سناتور سابق ایالت اوهایو و متحد دیرینه” سناتور آمریكا برنی سندرز (I-VT) است. این برای من جالب است ، زیرا این اختلافات موجود در درون حزب دموکرات را برجسته می کند. آیا این نشانه مشکلات بزرگتر در افق است؟

دادستان کل آمریكا ویلیام بار سه شنبه برای نخستین بار بیش از یك سال در كاپیتول هیل شهادت داد و در كمیته قضایی مجلس حاضر شد. وی “نیویورک تایمز” گزارش داد که وی به زعم ادعا کرد که ماموران فدرال برای جلوگیری از خشونت در اعتراضات و جاهای دیگر به شهرها فرستاده شده اند. این یعنی چی؟

رامین حسین آبادیان در مصاحبه ای روز یکشنبه برای خبرگزاری مهر ، نوشت: “سلسله تحولات اخیر در عراق نشان می دهد كه رهبران آمریكا به این نتیجه رسیده اند كه دیگر در عراق مانند گذشته نیستند و در عراق ایمن و امن هستند. هدف قرار دادن منافع ایالات متحده در عراق در ماه های اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، که دلیل اصلی آن اقدامات خصمانه واشنگتن است. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

آسوشیتدپرس روز سه شنبه گزارش داد: “خصمانه بین ایالات متحده و چین دولتهای مختلف جهان را به لرزه در می آورد و باعث می شود كه یک مقام آلمانی بخاطر” جنگ سرد 2.0 “و رئیس جمهور كنیا هشدار دهد كه برای مبارزه با بیماری همه گیرها ، وحدت بخواهد.” در اینجا واقعاً چه چیزی مورد بحث است و پیامدهای پیش رو چیست؟

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “دولت ترامپ ماموران فدرال بیشتری را به پورتلند یا ایالت سابق می فرستد ، در حال حاضر سایت تاكتیك های پلیس تهاجمی كه فعالان و مقامات شهری در سراسر كشور می گویند ، الهام بخش درگیری های خشونت آمیز تر و انرژی بخشیدن دوباره به اعتراضات هستند.” در حالی که بار در حین شهادت روز سه‌شنبه ، این تصمیم را توجیه کرد ، یک تیتر 24 ژوئیه در MintPress News نوشت: “امنیت میهن توجیه حمله به پورتلند را با ادعای سپرها و ماسکهای گازی سلاح است.” زیر عنوان این قطعه گفت: “کن كوچینلی” معاون دبیر وقت وزارت امور خارجه DHS ادعا كرد كه ابزارهای دفاعی مانند سپرها و ماسكهای بنزین شواهدی است كه معترضین در حال آماده سازی “خشونت” بودند. “” آیا این مستقیم از “آلیس در سرزمین عجایب” است؟

یک تیتر 24 ژوئیه در اخبار MintPress می خواند: “غولهای فنی بازار اجاره سودآور را به عنوان پایان مهلت اخراج می توانند میلیون ها نفر را بی خانمان کنند.” عنوان زیر عنوان اظهار داشت: “سونامی” از اخراج ها به محض پایان یافتن مهلت قانونی 120 روزه امروز در حال پیمودن ایالات متحده است و میلیون ها آمریکایی را از بی خانمان یا بدتر تهدید می کند – مجموعه جدیدی از صاحبخانه ها به نام های فیس بوک ، گوگل و اپل. “

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص کودکان دارای مجوز از هیئت مدیره

دکتر لینوود توحید – اقتصاددان

یوجین کریگ سوم – استراتژیست جمهوریخواه

ویت رید – تحلیلگر و تهیه کننده Sputnik News برای هر وسیله ای لازم

دنی سجورسن – سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

کوین ززی – ویرایشگر مقاومت مردمی

روب کال – بنیانگذار OpEdNews.com و نویسنده “انقلاب پایین دستی: تسلط بر جهان در حال ظهور اتصال”

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]