مقام تیم انتقال بایدن یک بار از تبلیغات پراکنده به آمریکایی ها دفاع کرد

مقام تیم انتقال بایدن یک بار از تبلیغات پراکنده به آمریکایی ها دفاع کرد

“رئیس تیم انتقالی جو بایدن برای آژانس رسانه ای جهانی ایالات متحده ، ریچارد استنگل ، خود را” تبلیغات اصلی “معرفی کرده است [and] گریزون گزارش داد که دولت از تبلیغات علیه “جمعیت خود” استفاده کرده است.

لئو فلورس، هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink ، برای بحث در مورد انتصاب استنگل توسط جو بایدن به تیم انتقالی رئیس جمهور منتخب ایالات متحده به ما پیوست. استنگل که شخصیتی بحث برانگیز است ، بیانیه های زیادی را بیان کرده است که آزادیخواهان مدنی را نگران می کند ، از جمله اینکه دولت آمریکا را به “بازنگری” در مورد اصلاحیه اول ترغیب می کند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد گزارش اخیر واشنگتن پست به ما پیوست كه پكن نباید انتظار داشته باشد كه بایدن موضع تند رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا علیه چین را نرم كند. این مقاله استدلال می کند که معاون پیشین رئیس جمهور احتمالاً تلاش خواهد کرد تا از متحدان خود برای ادامه سیاست های ترامپ در چین استفاده کند.

جان بوریس، وکیل حقوق مدنی ، برای بحث در مورد جلسه دادگاه عالی دادگاه عالی ایالات متحده در مورد پرونده ای از نیویورک در مورد محدودیت های مربوط به COVID-19 در خدمات مذهبی ، به ما پیوست. دادگاه پیش از این تصمیم گرفته بود که چنین محدودیت هایی را در نوادا و کالیفرنیا لغو نکند. نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد: “س generalال کلی در همه موارد این است که آیا مقامات دولتی یا قضات باید پاسخ ها را در مورد بحران بهداشت عمومی درجه بندی کنند”.

دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، استاد و فعال و دکتر Kmt G. Shockley، استاد دانشگاه هوارد در دانشکده آموزش و پرورش ، با ما همراه باشید تا در مورد مبارزه برای عدالت نژادی در برزیل ، ملتی که تعداد بیشتری از مردم میراث آفریقا بیش از هر کشور خارج از آفریقا زندگی می کند ، بحث کنید و همچنین در مورد چگونگی قتل پلیس جورج فلوید در ایالات متحده هویت نژادی را در این کشور آمریکای جنوبی تحت تأثیر قرار داد.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث درباره یک وضعیت خطرناک در شرق دور به ما می پیوندد. روز جمعه گزارش رویترز گفت ، “چین در برابر هر اقدامی که منافع اصلی آن را تضعیف کند ، پاسخ خواهد داد” ، وزارت امور خارجه این کشور روز جمعه پس از آنكه مایك پمپئو وزیر خارجه آمریكا گفت كه تایوان “بخشی از چین نبوده است” گفت: “آیا می توانیم اجتناب كنیم؟ یک درگیری مسلحانه خطرناک در منطقه؟

الكساندر مرکوریسسردبیر مجله Duran به ما می پیوندد تا درباره هشدار اخیر دیپلمات های اتحادیه اروپا مبنی بر کمبود وقت دولت بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس برای مذاکره با موفقیت در مورد معامله تجاری پس از Brexit در حال اتمام است و ممکن است خیلی دیر باشد در صورت دستیابی به توافق در آینده نزدیک.

کتی کلی، فعال صلح آمریكایی و عضو بنیانگذار Voices in the Wilderness ، به ما پیوست تا در جلسه 12 نوامبر كشورهای گروه 77 (G77) همراه با چین درباره تحریم های ایالات متحده علیه بحث كنیم. G77 و چین در بیانیه ای که پس از چهل و چهارمین نشست سالانه این گروه برگزار شد ، که به دلیل COVID-19 برگزار شد ، G77 و چین خواستار لغو سریع این تحریم ها از ایالات متحده شدند.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی ، برای بحث در مورد سفر برنامه ریزی شده مایك پمپئو ، وزیر امور خارجه آمریكا به شهرک شهرک غرب در Psagot ، به ما پیوست. مقامات خشمگین فلسطینی استدلال می کنند که کارخانه شراب سازی تحت کنترل اسرائیل که وی قرار است در آن گشت بزند ، در نزدیکی شهرک های کرانه باختری واقع شده است که از نظر اکثر مردم جهان غیرقانونی است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]