مقامات در انتخابات ونزوئلا شک می کنند. عدم اعتماد عمومی در فرانسه منجر به اعتراضات می شود

مقامات در انتخابات ونزوئلا شک می کنند. عدم اعتماد عمومی در فرانسه منجر به اعتراضات می شود

متحدان نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا ادعا می کنند که بر مخالفان خوان گوئیدو ، که مورد حمایت ایالات متحده است ، پیروز می شوند ، اما برخی انتخابات را تقلبی می خوانند.

ریکاردو واز، تحلیلگر و ویراستار در Venezuelanalysis.com ، و خود ما گارلند نیکسون، میزبان مشترک ساعت حساس رادیو اسپوتنیک ، برای بحث در مورد انتخابات در ونزوئلا با ما همراه باشید. چه کسی نتایج را تشخیص می دهد و چه کسی نیست؟ انگلیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد شورای ملی انتخاب شده در سال 2015 را به رسمیت می شناسد و گوئیدو را به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا به رسمیت می شناسد. برزیل این انتخابات را نامشروع خوانده است ، کلمبیا آنها را به رسمیت نمی شناسد و ایالات متحده صبح روز دوشنبه آنها را ساختگی خواند.

دکتر کنت سورین، استاد برجسته ادبیات و استاد دین و نظریه انتقادی در دانشگاه دوک ، برای بحث در مورد اخبار بزرگ آخر هفته در فرانسه به ما می پیوندد ، جایی که هزاران نفر در سراسر کشور به یک لایحه امنیتی پیشنهادی اعتراض کردند که فیلمبرداری آن را دشوارتر می کند افسران پلیس. در کل ، روز شنبه نزدیک به 100 تجمع در سراسر کشور برنامه ریزی شده بود. خبرگزاری فرانسه در آخر هفته گزارش داد: “گروه های آزادی رسانه و حقوق بشر هفته ها دست به اعتراضات برای اسقاط دولت یا بازنگری در لایحه ای زده اند که فیلمبرداری از پلیس را محدود می کند.”

جیم گودمن، رئیس ائتلاف ملی مزرعه خانوادگی ، برای بحث در مورد برنامه های ممنوعیت صادرات حیوانات زنده برای کشتار در انگلیس ، به ما پیوست. این عمل می تواند تا پایان سال 2021 ممنوع شود. در انگلستان ، این قانون ناشی از ترکیبی از موضوعات Brexit و مبارزات انتخاباتی برای حمایت از حیوانات است – تلاش برای پایان دادن به این عمل چند سال پیش لغو شد ، زیرا مشخص شد که این ماده نقض حقوق اتحادیه اروپا است به عنوان مثال قوانین تجارت به نظر می رسد اکنون دولت به نظر می رسد در حال استفاده از فرصتی است که می تواند چرخش مثبت دیگری به Brexit اعمال کند و به دنبال مسائل رفاه حیوانات باشد.

دیوید شولتز، استاد برجسته دانشگاه علوم سیاسی و مطالعات حقوقی دانشگاه هملاین و نویسنده کتاب “ایالات متحده در چرخش ریاست جمهوری: چرا فقط ده موضوع نیست” به ما پیوست تا در مورد آخرین بخش خود ، “مشکل حاکمیت با دستور اجرایی ریاست جمهوری” بحث کنیم. ما همچنین در میان بیماری همه گیر COVID-19 آموزش و پرورش را پوشش خواهیم داد. واشنگتن پست روز یکشنبه گزارش داد: “مطالعه ای که این هفته توسط McKinsey & Co. منتشر شد تخمین می زند كه تغییر به مدرسه از راه دور در بهار دانش آموزان سفیدپوست را در ریاضیات یك تا سه ماه عقب می اندازد ، در حالی كه دانش آموزان رنگارنگ سه تا پنج ماه از دست می دهند.” . مک کینزی گفت: “همانطور که شیوع ویروس کرونا در این سال تحصیلی ادامه دارد ، ضررها تشدید خواهد شد.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم