مقامات آمریکایی روسیه را به دلیل سردرگمی COVID در آمریکا مقصر می دانند … نه ترامپ

مقامات آمریکایی روسیه را به دلیل سردرگمی COVID در آمریکا مقصر می دانند … نه ترامپ

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به دانیل لازار ، روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب – “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا” پیوستند.

گسترش Covid-19 در ایالات متحده از هر کشور دیگری در جهان بدتر است. و ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر کشته های بیشتری دارد. چرا این مورد است؟ آیا دلیل این امر است که ما هیچ سیاست ملی در مورد ماسک ها نداریم؟ یا بخاطر اینکه دولتمردان خیلی زود ایالات خود را بازگشایی کردند؟ نه بخاطر روسها آسوشیتدپرس امروز گزارش داد كه سرویس های اطلاعاتی روسی از سه وب سایت انگلیسی زبان برای انتشار اطلاعات در مورد COVID استفاده می كنند. جامعه اطلاعاتی آمریكا به تازگی اطلاعات را رمزگشایی كرده است تا ما بتوانیم در مورد آن در پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریكا صحبت كنیم.

مدیرعامل های آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل امروز در مورد کمیته ضد انحصار مجلس مجلس در مورد اینکه آیا شرکت های آنها قدرت بیش از حد دارند ، شهادت می دهند. جف بزوس ، مدیرعامل آمازون ، در اولین شهادت خود در کنگره ، این جلسه را آغاز کرد که می گوید وی توسط یک مادر مجرد و پدر فرزندخوانده بزرگ شده است و او 26 سال پیش آمازون را از هیچ چیز ایجاد کرده و دیگران ابراز داشتند که آنها انحصار نیستند و هستند. تنها شرکت هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند که سرمایه گذاری های چینی را خنثی می کنند. تد رال، یک ستون نویس و کاریکاتوریست برنده جایزه ، که کارش در www.rall.com است ، به نمایش می پیوندد.

کیا ون بدون علامت دیروز در نیویورک به جمع معترضین سوار شد ، حداقل پنج مرد از آنجا پریدند ، آنها یک معترض را گرفتند ، آنها را به داخل وانت انداختند و پیاده شدند. معلوم است که این افراد ، مأمورین پلیس نیویورک بودند. اما به نظر می رسد آنها این شیوه های جدید را که چیزی غیر از آدم ربایی است ، از مأمورین فدرال ارسال شده به پورتلند و جاهای دیگر آموخته اند. و معترض ، ما اکنون می دانیم ، با پنج فقره تخلف از آسیب به دوربین پلیس روبرو شده است. در همین حال ، شماره 2 اف بی آی ، تظاهراتهای مربوط به قتل جورج فلوید را “یک بحران ملی” اعلام کرد و نوشت که علاوه بر تحقیق در مورد آنچه وی “معترضین خشونت آمیز ، تحریک کننده” و “تحریک کننده ها” خوانده بود ، رهبران دفاتر باید اطلاعات را با آنها جمع آوری کنند “تیم های استثمار رسانه های اجتماعی” و “رفتار بسیار سازمان یافته” به نظر می رسد. وی همچنین پیشنهاد کرد که دفتر از قانون هابز ، که در دهه 1940 برای مجازات بازپرسی در گروه های کارگری به کار گرفته شد ، استفاده کند تا معترضین را به اتهام برساند. برایان و جان با هم صحبت می کنند هایدی بوگوسینمدیر اجرایی موسسه یادبود A. J. Muste و مدیر اجرایی سابق انجمن صنفی وکلا.

دولت ترامپ دیروز اعلام كرد كه همچنان به رد همه برنامه های جدید برای برنامه اقدام معوق برای ورود به كودكان یا DACA ، برنامه ادامه خواهد داد و این باعث می شود كه تجدید نظر برای بیش از 600000 مهاجری كه قبلاً در این برنامه ثبت نام كرده اند ، كاهش یابد ، در حالی كه دولت بررسی می كند. این اقدام پس از آن صورت می گیرد كه دادگاه عالی در اوایل تابستان امتحانات دولت ترامپ را برای پایان دادن به این برنامه ، كه مهاجران جوان آورده شده را بدون اسناد و مدارك مربوط به اخراج به این كشور سپر می كند مسدود كرد. خوان کارلوس رویز، بنیانگذار جنبش New Sanctuary ، به نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم