معمای کشاورزان: پس از نابودی کشاورزان غذا ، مزارع ورشکسته می شوند

معمای کشاورزان: پس از نابودی کشاورزان غذا ، مزارع ورشکسته می شوند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با آماندا استارباک ، محقق ارشد مواد غذایی و تحلیلگر سیاست در تیم غذایی در سازمان دیده بان غذا و آب همراه می شوند.

لایحه کمکهای اقتصادی که کنگره در هفته گذشته تصویب کرد ، وام مدیریت تجارت کوچک را برای برخی از کشاورزان باز می کند. این اقدام پس از آن اتفاق افتاد كه بانك های بزرگ 500 میلیارد دلار قبلی كه كنگره به شركتهای بزرگ اختصاص داده بود ، اختصاص دادند ، قبل از آنكه بیشتر مشاغل كوچك حتی بتوانند برنامه های خود را تکمیل كنند ، از این پول استفاده می كردند. یک بسته کمک 10 میلیارد دلاری موجود بودجه لازم برای آبزی پروری ، مهد کودک ها و تعاونی ها را تأمین می کرد ، اما برای مزارع کوچک با کمتر از 500 کارمند هیچ چیزی اختصاص نداد.

نخست وزیر اسرائیل ، بنیامین نتانیاهو در آخر هفته گفت كه وی “مطمئن” است كه آمریكا به زودی اجازه الحاق کرانه باختری اشغالی را خواهد داد. نتانیاهو و شریک حاکم وی بنی گانتز که هم اکنون رئیس کنست هستند ، قصد دارند از ایالات متحده آمریکا برای پشتیبانی خود در الحاق حداقل آن شهرکهای اسرائیلی که در سرزمین های فلسطین در کرانه باختری هستند قبل از ماه ژوئیه درخواست کنند. نتانیاهو به محرمانه گفته است كه او معتقد است دولت ترامپ هر آنچه را كه می خواهد به او می دهد. آریل گلد، یک فعال صلح و یکی از اعضای Code Pink ، به نمایش می پیوندد.

رئیس جمهور راستگرای برزیل ، جایر بولسونارو ، با طوفانی کامل از بحران های سیاسی روبرو است که می تواند وی را از منصب مجبور کند. بولسونارو پیش از این رئیس جمهور بدون حزب سیاسی بود. وی به دلیل پاسخ به آتش سوزی های گسترده در آمازون و همه گیر کرونویروس تحت آتش قرار گرفت. سپس دو پسر وی به جرم پولشویی و انتشار اطلاعات دروغین درباره فعالیت های تبلیغاتی ، تحت تحقیقات جنایی قرار گرفتند. اکنون ، وزیر دادگستری ستاره بولسونارو به طرز چشمگیری استعفا داد و رئیس جمهور را جنایتکار خواند. آیا بولسونارو می تواند زنده بماند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند الین پیوا، یک روزنامه نگار و عضو برزیلی برای دموکراسی و عدالت اجتماعی.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، آموزگار و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش ، The Week Ahead ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و آنچه برای کشور و جهان معنی دارد از جمله جنجال های مداوم درباره بازگشایی مشاغل در ایالت های سراسر کشور و دونالد ترامپ است. مشاوره پزشکی عجیب و غریب. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکت های انحصاری و کشور نظارت بر آزادی های گرامی ، حقوق شهروندی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید