معترضین Van Mow Down معترضین برونا تیلور را در لس آنجلس تماشا کنید

معترضین Van Mow Down معترضین برونا تیلور را در لس آنجلس تماشا کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/19/1080568119_0:0:1273:716_1200x675_80_0_0_6fd60cea0822ed8438d524b60ea0a231.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009251080568175- تماشای-وان-موو-پایین-برونا-تیلور-معترضین-در /

روز چهارشنبه تصمیم هیئت منصفه اعظم کنتاکی مبنی بر تبرئه دو نفر از افسران پلیس در مورد دست داشتن در تیراندازی مرگبار کارگر پزشکی سیاه پوست ، برونا تیلور ، موج جدیدی از اعتراضات را در سراسر ایالات متحده به ایالت کالیفرنیا کشانده است ، جایی که تظاهرکنندگان لس آنجلس به آنجا بردند خیابان.

ویدئویی از یک ماشین بزرگ که پنجشنبه شب از میان گروهی از معترضان هالیوود عبور می کند ، در شبکه های اجتماعی مشغول دور زدن است. به گزارش لس آنجلس تایمز ، معترضین در مخالفت با تصمیم دادگاه مبنی بر عدم اتهام به اتهام هر سه افسر پلیس با مرگ برونا تیلور ، در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت محلی در كنار قبرستان هالیوود برای همیشه برای انجام پیاده روی مسالمت آمیز در شهر جمع شده بودند.

هنگام حرکت معترضین به سمت بلوار غروب آفتاب ، ظاهراً یک وسیله نقلیه تاریک با آنها برخورد کرد و یک نفر به وضوح به زمین پرتاب شد. سپس وانت با شتاب به داخل جمعیت رسید و ظاهراً از آنجا دور شد. به گفته اداره پلیس لس آنجلس ، این حادثه هنگامی اتفاق افتاد که راننده وسیله نقلیه “درگیر درگیری” شده و “هنگام فرار از وضعیت” هنگام ضربه زدن به یکی از فعالان درگیر شده است.

LAPD گفت که حداقل یک نفر پس از حادثه با “جراحات جزئی” با یک آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

برخی از بینندگان این کلیپ که به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده است پیشنهادی که اقدامات راننده “عمدی” بوده است.

مرگ برونا تیلور

حکم روز چهارشنبه با موج جدیدی از اعتراضات که در واشنگتن ، فلوریدا ، کالیفرنیا و کنتاکی بومی تیلور رخ داده است ، کشور را متزلزل کرده است.

تیلور یک تکنسین پزشکی بود که در اورژانس بیمارستان کار می کرد و در ماه مارس پس از ورود مأموران پلیس لباس شخصی به خانه وی در جستجوی دو فروشنده مظنون مواد مخدر ، در هنگام حمله به مواد مخدر جان خود را از دست داد. دوست پسر تیلور با اصرار بر اینکه این افراد خود را شناسایی نکرده اند ، با فرض اینکه این افراد سارق هستند ، آتش گشوده است. افسران با شلیک گلوله تیلور را کشتند. از بین سه افسر درگیر ، جاناتان ماتینگلی ، برت هنکیسون و مایلس کاسگروو ، فقط هانکینسون به سه مورد “به خطر افتادن خطر” متهم شده است ، زیرا در تحقیقات مشخص شد که افسران واقعاً خود را اعلام می کنند و بنابراین حق خودکشی دارند دفاع