معترضان BLM به دلیل تصمیم دادگاه برونا تیلور ، در فلوریدا ، واشنگتن شام می کنند – فیلم

معترضان BLM به دلیل تصمیم دادگاه برونا تیلور ، در فلوریدا ، واشنگتن شام می کنند – فیلم

روز چهارشنبه ، یک هیئت منصفه بزرگ ایالات متحده حکم داد که هیچ افسر پلیس را که در تیراندازی مرگبار زن آفریقایی-آمریکایی برونا تیلور در حمله به مواد مخدر در ماه مارس نقش داشته است ، متهم نكرد و فقط یك افسر را به دلیل خطر بی خطر بودن متهم كرد. این تصمیم موج جدیدی از اعتراضات زندگی سیاه پوستان را در سراسر ایالات متحده ایجاد کرد.

ویدئویی که نشان می دهد یک زوج سفیدپوست مسن توسط معترضان BLM در سن پترزبورگ ، فلوریدا مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، موجب خشم و عصبانیت توییتر شده است. این کلیپ توسط خبرنگار محلی تامپا بی تایمز ، جاش فیالو ، به اشتراک گذاشته شده است ، که اشاره کرد که معترضین اکنون “رستوران با رستوران برای سر دادن شعارهای شام در ساحل دکتر در سنت پیت” می روند.

وی خاطرنشان كرد: “مهمترین” حادثه كه توسط دوربین ضبط شده بود “مهمترین” بود ، در حالی كه تظاهركنندگان میز این زن و شوهر را كه بیرون رستوران با هم نشسته بودند تحویل گرفتند ، و یكی از فعالان فریاد بدرفتاری با زن و همسرش را شنید.

“چندش آور. کاملاً مشمئز کننده است »، یک نفر که ویدیو را به اشتراک می گذارد ، اظهار نظر کرد.

این اولین حادثه در جریان تظاهرات مداوم BLM نبود که نشان داد معترضین به غذا خوردن به غذا خوردن به غذا خوردن یا حتی آسیب رساندن به اموال رستوران ها پرداختند. یک ویدئو در حال پخش که ناآرامی های واشنگتن را به تصویر کشید ، نشان داد که چگونه چهار صندلی و میزهای بیرون پایین پایین کشیده می شوند و بازدیدکنندگان رستوران تقریباً در معرض خطر قرار می گیرند زیرا جمعیت چهارشنبه شب از راه آدامز مورگان ، یک محله محبوب دی سی ، راه خود را آغاز کرد.

گزارش شده است که یک کلیپ دیگر در کنتاکی نشان داده شده است که برخی از تظاهرکنندگان با هدف قرار دادن عمدی صندلی های فضای باز غذاخوری به “یک رستوران متعلق به سیاه پوستان در لوئیزویل” حمله کردند.

BLM Riots یک چرخش جدید به خود گرفت

چهارشنبه شب ، معترضین در کنتاکی ، فلوریدا ، واشنگتن دی سی و سایر مناطق ایالات متحده در مخالفت با تصمیم هیئت منصفه اعظم مبنی بر عدم اتهام کیفری علیه افسران پلیس لوئیزویل برای قتل برونا تیلور ، 26 ساله ، به خیابان ها ریختند. پیرزن آمریکایی آفریقایی تبار. تیلور یک تکنسین پزشکی بود که در روز 13 مارس در هنگام حمله به “بدون ضمانت اجرایی” مواد مخدر توسط سه افسر پلیس بدون لباس متحدالشکل که به دنبال دو فروشنده مظنون مواد مخدر بودند ، در خانه خود در لوییزویل به ضرب گلوله کشته شد.

دوست پسر تیلور ، کنت واکر ، به سمت مأموران که به نظر وی سارق بودند ، آتش گشود و پلیس را به آتش زدن وا داشت. دانیل کامرون دادستان کل کنتاکی روز چهارشنبه گفت که تحقیقات نشان داد که افسران در واقع خود را اعلام کرده اند و بنابراین حق دفاع از خود را دارند. هیچ افسری به قتل تیلور متهم نشد اما یک نفر به جرم شلیک به آپارتمان های همسایه به سه فقره خطر انفصال متهم شد.

گفته می شود که در میان آشوب های مداوم ، حداقل دو افسر پلیس در لوئیزویل مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. به گفته رئیس اداره پلیس متروی لوئیزویل ، آنها در وضعیت پایدار به سر می برند و اکنون مظنونی در بازداشت است.