معامله صلح خاورمیانه بسیاری از افراد را متعجب می کند

معامله صلح خاورمیانه بسیاری از افراد را متعجب می کند

در اپیزود امروز برنامه خطای خطا ، شین استراناهان و جمارل توماس میزبان اخبار روز را مورد بحث قرار دادند و در مورد موضوعات مختلف از توافق امارات / بحرین با اسرائیل تا کشتی گیر اعدام شده ایرانی تا “Zebellion” بحث کردند.

میهمانان

لیث معروف – برنده جایزه تهیه کننده چندرسانه ای و سیاست رسانه / مشاور قانون | معاملات امارات متحده عربی / بحرین و آخرین اخبار بیروت

مدیا بنیامین – بنیانگذار گروه حقوق بشر مبادله جهانی و گروه صلح ‘CODEPINK’ | سیاست ایرانی ترامپ و ایجاد یک جنبش صلح

ویات رید – تحلیلگر و تهیه کننده اخبار نمایش رادیویی اسپوتنیک توسط هر وسیله ای ضروری | “Zebellion” و آسیب های سر از سلاح های کنترل جمعیت

در مونولوگ افتتاحیه خود ، جمارل در مورد داستان اخبار اخیر در مورد یک پرستار افشاگر صحبت کرد و توضیح داد که چرا ، بر اساس سی سال کار با بیمارستان ها ، معتقد است که مردم همیشه باید کسی را در بیمارستان داشته باشند تا مراقب آنها باشد و در مورد چگونگی صحبت کردن این تحت COVD-19 سخت تر شد.

سپس جمارل و شین با لیت معروف پیوستند ، وی ابتدا با بحث در مورد “معامله قرن” میان صلح دولت ترامپ با اسرائیل و کشورهای مختلف عربی خلیج فارس گفت که این خیانت بزرگی به پالانستی ها است و اشاره کرد که این کشورها ساخته شده اند توسط نیروهای انگلیس و فرانسه و خانواده های متصل به خانه سعود به عنوان رهبر وارد شدند. وی با بیان اینکه توافق صلح زمینه را برای جنگ با ایران فراهم می کند ، گفت: کاهش اخیر قیمت نفت برای آسیب رساندن به اقتصاد روسیه ، ایران و ونزوئلا طراحی شده است. لیث که به لبنان روی آورد ، گفت که انفجارها و آتش سوزی های اخیر به این تلاش برای تقویت جنگ با حمایت عربستان با ایران نیز مرتبط است.

در ساعت دوم ، مدائه بنیامین به میزبانان پیوست و آنها با بحث در مورد اظهارات و اقدامات اخیر دولت ترامپ در مورد ایران شروع کردند ، که به گفته وی خطرناک است. وی همچنین گفت که معتقد است احزاب سیاسی احزاب جنگی هستند ، اما دولت اوباما در موضوعاتی مانند کوبا و ایران بهتر بود. سپس آنها بحث در مورد مسئله گسترده تر ترویج یک جنبش صلح را آغاز می کنند ، و مدئه گفت که او فکر می کند برخی از گروه ها مانند Black Lives Matter کار خوبی انجام می دهند و نشان می دهند که چگونه جنبش صلح با سایر مسائل مانند عدالت نژادی و محیط ارتباط دارد. . مدئه همچنین پشتیبانی قاطع خود از رای دادن به بایدن را در این انتخابات تکرار کرد زیرا او می گوید این به نفع مترقیان قدرت بیشتری دارد ،  و او به عنوان نمونه ای از درگیری اخیر جو بایدن با کمپین مردم فقیر به عنوان نمونه ای از آن اشاره کرد. . آنها همچنین در مورد اثربخشی ایده تبلیغ شده توسط بسیاری از آزادیخواهان كه دنبال كردن بودجه نظامی یك استراتژی م forثر برای جلب حمایت عمومی است ، بحث كردند و اگرچه این مسئله مهمی است ، اما تنها رویكرد وی نیست.

در ساعت سوم ، شین و جمارل با ویات رید صحبت کردند و آنها با صحبت در مورد گزارش اخیر برنامه ریزی جنگ که توصیف می کند چطور Generation Z خود را عامل تغییر اجتماعی می بیند ، و ویات سناریوهایی را توصیف کرد که یک گروه غیرمتمرکز از رابین هودز سرقت می کنند از شرکت ها و به مردم در سراسر جهان است. ویات گفت که ، اگرچه تعجب آور نیست که ارتش در حال برنامه ریزی برای این سناریوها است ، اما تا حدی تعجب آور است که آنها به مشکل چیزهایی مانند انتقال فوری میلیون ها دلار از طریق امنیت سایبری اعتراف می کنند. ویات گفت که وقتی محدودیت های لیبرالیسم خود را نشان می دهد ، جذابیت خود را نشان می دهد ، و او همچنین گفت که نوع سناریوی نسل Z مورد بحث در برنامه ریزی جنگ ، یک جنبش حوزه ای است که خطوط گسل را نشان می دهد. ویات در مورد چگونگی اصابت گلوله های لاستیکی هنگام پوشش اعتراضات گفت و گفت که باید برای افرادی که پلیس خارج از کنترل است حساب انجام شود و گفت که کسی که یکی از اعضای نماز میهن پرست را تیراندازی و کشته است توسط پلیس ترور شده است . ویات گفت این ایالت برای محافظت از وضع موجود وجود دارد و براساس آن عمل می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم