معامله بزرگ تجارت آسیایی برجسته کننده کاهش قدرت امپریالیسم ایالات متحده است

معامله بزرگ تجارت آسیایی برجسته کننده کاهش قدرت امپریالیسم ایالات متحده است

معامله تجاری نشان می دهد که از “برتری غرب” فاصله گرفته است. ارتش آمریكا برنامه های مسلمان را بررسی كرد. مقامات کودتای بولیوی پس از دستور دستگیری فرار می کنند.

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند K.J. نه، یکی از فعالان طولانی مدت که در زمینه مسائل عدالت جهانی کار می کند ، نویسنده ، معلم و یکی از اعضای جانبازان صلح ، برای بحث در مورد امضای بزرگترین معامله تجاری جهان توسط 15 کشور آسیا-اقیانوسیه در روز دوشنبه ، نحوه همکاری اقتصادی جامع منطقه ای (RCEP) ) راه را به سوی جهانی بازتر و چند قطبی هموارتر می کند ، و چرا ادعاها مبنی بر اینکه این معامله “کارزار نفوذ به رهبری چینی ها” است ، آب زیادی نمی کشد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جان وینستد، یک سازمان دهنده کمونیست از لکسینگتون ، کنتاکی ، برای بحث در مورد نظارت گسترده بر مسلمانان در سراسر جهان از طریق داده های استخراج شده از برنامه های تلفن همراه اسلام گرا ، جایی که افشاگری های اخیر در تلاش گسترده تر دولت ایالات متحده برای پیگیری جنبش ها و فعالیت های مسلمانان است و چرا – هرچند که هشدار دهنده باشد – چنین تلاشهایی برای ناظران دیرینه فرسایش مداوم آزادیهای مدنی در ایالات متحده تعجب آور نیست.

در بخش سوم ، روزنامه نگار بولیوی به شان و ژاکی پیوست آلبرتو ایچازو بحث در مورد اخبار مبنی بر اینکه آرتورو موریلو وزیر داخله سابق بولیوی و فرناندو لوپز وزیر دفاع سابق ظاهراً از کشور فرار کرده اند تا به دلیل نقش آنها در قتل عامهای نوامبر گذشته دستگیر نشوند و چرا ممکن است تلاش های بیشتری برای بازگرداندن نیروهای امنیتی دولت تحت کنترل دموکراتیک نیروها

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر ویجی پرشاد، مدیر اجرایی Tricontinental: م Instituteسسه تحقیقات اجتماعی ، برای بحث در مورد اینکه چرا فکر نمی کند “ونزوئلا باید در انتخابات ایالات متحده راحت باشد” ، نحوه برتری جهانی سفیدها برای تضعیف دولت های سوسیالیست و بدنام کردن رهبران آنها ، و آینده چیست برای کاهش امپریالیسم ایالات متحده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم