معامله اتحادیه اروپا و چین بهم ریخته است؟ سنبله جنایی ایالات متحده ؛ شهادت گارلند

معامله اتحادیه اروپا و چین بهم ریخته است؟ سنبله جنایی ایالات متحده ؛ شهادت گارلند

توافق نامه سرمایه گذاری بین اتحادیه اروپا و چین یخ زده است. آیا Blinken در این معامله تجاری دخالت می کند؟

کارل ژامیزبان پادکست ابریشم و فولاد با تمرکز بر چین و مناطق اطراف آن ، به ما می پیوندد تا در مورد مذاکرات جاری بین اتحادیه اروپا و چین در مورد یک توافق سرمایه گذاری که در تصویب توافق با موانعی روبرو شده است صحبت کنیم ، تحریم ها چه نقشی دارند مقابله با تحریم ها در این دیدار ، جلسه وزیر بلینکن با رهبران G7 برای گفتگو در مورد چین ، و چشم انداز این توافق. ما همچنین در مورد لغو قرارداد مدیریت بندر با استرالیا به دلیل نگرانی های امنیتی ، و چگونگی کشیده شدن چین در بحث مالیات بر سود سرمایه در ایالات متحده صحبت می کنیم.

کریس توماس، مربی جامعه ، سرباز خط مقدم و قطع کننده خشونت ، و افنی، عضو Freedom Fighters DC و لغو کننده آموزش ، با ما در مورد ادامه اخبار افزایش جرایم خشن در شهرهای ایالات متحده در سراسر کشور و اینکه چگونه عمدی تحت سرمایه گذاری در جوامع که بر تحصیلات ، بهداشت و نتایج شغل افراد تأثیر می گذارد ، ناپایدار است مسکن و حبس دسته جمعی عامل خشونت هستند و برای تخفیف این امر در سطح جامعه ، محلی و فدرال چه کاری می توان انجام داد.

سارا بابا، وکیل مهاجرت و نامزد سابق کنگره برای IL-16 ، به میزبانان میشل ویت و باب شلهوبر پیوست تا در مورد جو بایدن پس از انتقاد برای نگه داشتن کلاه پناهجویان در سطح پایین تاریخی ، در مورد احیای برنامه افزایش پناهندگان در سال جاری به 62 هزار و 500 صحبت کند ، و حتی ممکن است این تعداد حتی توسط کشور در حال کاهش نرخ زاد و ولد توسط دولت تأمین نشود. ما همچنین در مورد چگونگی ستایش دولت بایدن توسط رسانه ها به دلیل اپتیک و نه سیاست های واقعی صحبت می کنیم و همچنین اینکه چگونه می توانیم سیاست های مهاجرتی خود را مطابق با ظرفیت خود به عنوان یک کشور و نیازهای مهاجران بهبود بخشیم.

اسقف نوکی، میزبان پادکست دیجیتال گامبو ، و برایان ویور، بنیانگذار و مدیر اجرایی Hoops Sagrado ، به بخش Foul Play ما بپیوندید تا در مورد مسابقات بحث برانگیز آینده برای حضور در مکانهای نهایی پلی آف NBA صحبت کنیم ، و لبرون جیمز در مورد قتل پلیس MaKhia Bryant صحبت کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]