مظنون به قتل آنتی فا در پورتلند توسط پلیس کشته شد

مظنون به قتل آنتی فا در پورتلند توسط پلیس کشته شد

در اپیزود امروز برنامه خطای خطا ، شین استراناهان و جمارل توماس ، مجریان برنامه ، در مورد موضوعات مختلفی از قتل پلیس مظنون قتل یکی از طرفداران ترامپ در پورتلند گرفته تا کنوانسیون خلق گرفته تا “روش ریتنهاوس” برای جلوگیری از کشته شدن توسط پلیس.

میهمانان

خانه نیکو – روزنامه نگار پخش ، فعال سیاسی ، بنیانگذار و مدیر عامل شبکه MCSC | People’s Convention Wrap

پیت اینگامی – میزبان رادیو ، وبلاگ نویس | آیا آمریکا بهترین کشور برای مهاجران است؟

کالب موپین – سخنران ، نویسنده ، روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی و نویسنده شهرسازان و خرابکاران در عصر ما: مقالات و مقالاتی درباره سوسیالیسم | خطر خشم مالکیت درست

وی در مونولوگ Jamarl ، پیش بینی کرد که انتخابات 2020 مورد مناقشه باشد و گفت که این خیانت به آمریکایی ها است.

سپس میزبانان به هم پیوستند خانه نیکو، که در مورد کنوانسیون مردمی که او عضو آن بود بحث کرد و با این ایده موافقت کرد که تنوع کافی در دیدگاه ها وجود ندارد ، که منجر به کنوانسیونی شد که به شدت تحت سلطه ایده های چپ بود و هیچ تلاشی واقعی برای پاسخگویی یا تصدیق آزادیخواهی یا حق نداشت پوپولیسم بال نیکو همچنین این عقیده را مطرح کرد که گنجاندن این ایده ها به نوعی خیانت به مفهوم حزب مردم خواهد بود. اگرچه نیکو فکر می کرد این رویداد خوب است و هم به افرادی که به جو بایدن رأی می دهند و هم کسانی که از حمایت او امتناع می ورزند زمان مساوی می دهد ، او همچنین اظهار نظر کرد که فکر می کرد این کنوانسیون باید به جولیان آسانژ ، موضوعی که وی گفت حمایت گسترده ای بین حاضران داشت.

در ساعت دوم ، شین و جمارل به هم پیوستند پیت اینگامی، که با بحث در مورد چگونگی نگاه کردن به محافظه کاری خود برای سازگاری با مسیحیت خود شروع کرد. سپس او و میزبانان درمورد اینکه چگونه آمریکا بهترین نتیجه را از هر کشوری برای مهاجران و فرزندان برده به دست آورده است ، صحبت کرد. پیت در مورد میراث خانواده خودش و همچنین آنچه از خواندن تاریخ معاصر آموخته صحبت کرد. سپس آنها به طور كلی به موضوع نابرابری روی آوردند و سرانجام درباره آنچه او “روش ریتنهاوس” برای جلوگیری از خشونت با پلیس خواند ، صحبت كردند كه به گفته پیت ، مقاومت در برابر دستگیری نیست.

در ساعت سوم ، شین و جمارل به هم پیوستند کالب موپین که نظر خود را در مورد کنوانسیون های دموکرات ها و جمهوری خواهان اعلام کرد و گفت که در زمینه سیاست با محتوای دموکرات ها بیشتر موافق است اما فکر می کند پیام کلی جمهوری خواهان با احساسات وی ، به ویژه ایده حمایت از کارگر مطابقت بیشتری دارد. با این حال ، کالب خاطرنشان کرد که این پیام رسانی جعلی است و فکر می کند که رهبری واقعی پیام ضد نخبه گرایی یک خطر واقعی دارد. آنها درباره تاریخ و چگونگی اشاره مارکس در قرن نوزدهم که نخبه گرایان برای محافظت از وضع موجود هر دو طرف را با یک بحث و جدال درگیر کردند ، بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم