مشکل تأیید شده: توییتر هک ، ماسک جنون و جعبه پارس

مشکل تأیید شده: توییتر هک ، ماسک جنون و جعبه پارس

در اپیزود امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درباره موضوعاتی درباره هک توییتر صحبت کردند که باعث شده اکانت های پر مخاطب ایجاد شود که آیا ماسک هایی در برابر COVID-19 برای فرهنگ و تغییر نام مؤثر است یا خیر.

میهمانان

رابرت ونزل – اقتصاددان ، نویسنده در EconomicPolicyJournal.com | Bay Area Update و Markets Watch

دکتر بیل هونگمن – پزشک اورژانس و فعال بهداشتی پیشرو | برنی سندرز از مسابقه کنار می رود

پات ریان – متخصص جنگ جنگ

Brandy Louis Sims – برنده جوایز روزنامه نگار ورزشی با بیش از 20 سال تجربه

جمارل در اولین مونولوگ ساعت خود ، پیرامون سیاست جدید فرماندار جورجیا مبنی بر ممنوعیت شهرداری های محلی از الزام شهروندان به ماسک ، چیزی را که جمارل آن را حکم اعدام می داند ، ممنوع اعلام کرد.

سپس شین و جملر با رابرت ونزل ، اقتصاددان صحبت كردند ، كه ادعای جمارل را در مورد اهمیت ماسكها عقب انداخت و گفتند كه وی هیچ علمی سخت و اثبات نشده كه اثربخشی آنها را اثبات كند. ونزل گفت که با افرادی مانند شهردار سان فرانسیسکو صحبت کرده است و هیچ مدرک واقعی نشنیده است. سپس آنها درباره تریلیون بدهی جدید که توسط بحران COVID-19 ایجاد شده است و اینکه چگونه تورم ناشی از آن پنهان است ، به دلیل افزایش قیمت مواد غذایی بحث می کردند ، در حالی که قیمت ها در مناطق دیگر مانند مسافرت پایین تر است.

در ساعت دوم ، جمارل و شین با دکتر بیل هونگمن صحبت کردند ، که گفت که وی معتقد است که بحران COVID-19 یک تماس بیدارکننده از مراقبت های بهداشتی است اما این که فقط حزب دموکرات با تبلیغ “مراقبه برای همه. “” دکتر بیل گفت که وی شاهد حضور بیشتر دموکرات ها در سوار شدن است و خاطرنشان کرد که لایحه فعلی Medicare for All دارای 19 پشتیبان است و هیچ پشتیبانی از جمهوریخواهان ندارد. دکتر بیل همچنین به عنوان یک پزشک قبلی در اورژانس ، اعتراف کرده است که وی در واقع تأثیرات اجتماعی بیماری همه گیر COVID-19 را دست کم گرفته است و در مورد چگونگی تأثیر آن در کالیفرنیا صحبت کرده است.

در ساعت سوم ، میزبان با پت رایان ، متخصص هوش مصنوعی گفتگو کرد ، که توضیح داد که چگونه حساب های معروف توییتر مانند حساب های جو بایدن ، بیل گیتس و کانی وست به خطر افتاده و از آنها برای ارسال کاربران برای ارسال بیت کوین به یک حساب بیت کوین خاص استفاده شده است. پت گفت که اگرچه مقدار زیادی از بیت کوین از این طریق گرفته شد ، اما به اندازه گزارش نشد. وی همچنین در مورد برخی از امتیازات ویژه ای که در حساب های “علامت آبی” وجود دارد و نحوه استفاده از آنها می توان گفت.

سپس به آنها برندی لوئیس سیمز پیوستند و در مورد اختلاف نظر پیرامون تغییر نام تیم NFL واشنگتن ردسکینز و بحث و گفتگو در مورد دن اسنایدر بحث کردند. آنها درباره داده های رای گیری در مورد رای گیری درمورد بومیان آمریکایی در مورد اینکه آیا این نام توهین آمیز است ، بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم