مشکلات اکسیر: تدارکات ، تأمین و اثربخشی

مشکلات اکسیر: تدارکات ، تأمین و اثربخشی

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان در مورد تدارکات واکسن COVID-19 بحث می کنند. انواع مختلف در تأثیر شات تأثیر می گذارد.

میهمانان:

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی در مرکز پزشکی یکپارچه GW | اثر واکسن با واریانت های جدید

کی جی نو – تحلیلگر سیاسی | هزینه های بیشتر برای Suu Kyi

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی | بایدن در کنترل پاسخ COVID Cuomo شکست می خورد

اسکات ریتر – بازرس سابق سلاح های سازمان ملل | بودجه شورشیان سوریه سیا سپر

تست های اخیر آزمایشگاهی نشان داد که واکسن های Pfizer و BioNTech COVID-19 ممکن است در برابر انواع مختلف قدرتمند نباشند. به طور خاص ، واکسن ها در برابر نوع آفریقای جنوبی ضعیف تر هستند. مدیر پزشکی دکتر میخائیل کوگان به این نمایشگاه می پیوندد تا نحوه واکسیناسیون در نتیجه یافته ها را توضیح دهد. تد رال ، کاریکاتوریست سیاسی ، شکست های اداره نیویورک در استفاده از COVID-19 را بیان می کند.

ارتش میانمار را غرق کرده است. مشاور امور خارجه آنگ سان سوچی در اوایل فوریه بازداشت شد و به داشتن غیر قانونی واکی تاکی متهم شد. تحلیلگر سیاسی KJ Noh ما را در مورد اتهامات جدید علیه رهبر معتبر به روز می کند.

BuzzFeed درخواست آزادی اطلاعات (FOIA) را برای ثبت سوابق مربوط به سیاست های دوران اوباما که به شورشیان سوریه پرداخت می کرد ، به CIA ارسال کرد. روز سه شنبه ، مدار DC جانب CIA را گرفت و به سازمان اجازه داد درخواست را رد کند. بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل متحد ، اسکات ریتر ، در مورد تجربه خود با دولت فدرال و آزادی اطلاعات صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم