مشهور برای گریه های حافظه ، خواننده برتر بالیوود از طرفداران خود می خواهد تا جلوی جلوی دوستداران سابق را بگیرند

مشهور برای گریه های حافظه ، خواننده برتر بالیوود از طرفداران خود می خواهد تا جلوی جلوی دوستداران سابق را بگیرند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107906/31/1079063125_0:65:1201:740_1200x675_80_0_0_3fa31c2c8f6d8dc8a6b2cd581825f691.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202004231079062836-famous-for-crying-memes-bollywoods-top-singer-asks-fans-to-stop-wallowing-over-ex-boyfriends/

دهلی نو (اسپوتنیک): با داشتن یک فن هوادار پدیده 36.5 میلیون در اینستاگرام ، خواننده باشکوه ترین باهوشی ، Neha Kakkar ، با صدای جوان و امضایی خود را امتحان کرد. او مارک خود را با ترانه های hit مانند “Manali Trance” ، “Kaala Chashma” ، “London Thumakda” و آهنگ های جدید دیگری مانند “Dilbar” و “The Hook Up Song” ساخت.

احساس آواز بالیوود ، Neha Kakkar ، که نام های مختلف گریه ای عجیب به نام او دارد ، از هواداران خواسته است که در غم و اندوه نسبت به دوستداران سابق خود متوقف شوند و حرکت کنند.

جدا از آهنگ های شلوغ تر نمودار ، Neha وقتی داور مشهور استعدادیابی Indian Idol و بعد از شکست زشت او با هیمشان کوهلی شد ، به دلیل گریه کردن در افتادن کلاه بدنام شد.

این فاش شدن عمومی دلیل دزدی او در رسانه های اجتماعی با یادداشت های گریه بود.

با این حال ، او اکنون “رسانه ای را روی چالش” در رسانه های اجتماعی پرتاب کرده است و از زنان خواسته است که از گریه بر روی دوست پسرهای قبلی خود دست بکشند و حرکت کنند. در این ویدئو ، خواننده پس از فریاد زدن در مورد شکستن ، تبدیل به یک دیو فریبنده در یک ضربه محکم و ناگهانی می شود.

او پس از فروپاشی و ترفندهایش در رسانه های اجتماعی ، به مطبوعات گفت كه او فردی بسیار احساسی است و به آن افتخار می كند.

“من بسیاری از یادداشت ها را دیده ام … مردم تصاویر و تصاویر من را در جایی که گریه می کنم قرار داده اند. بنابراین افرادی هستند که مم می کنند … آنها به داده هایی احتیاج دارند زیرا من همه جا قابل مشاهده هستم … “من گشاده گریه می کنم ، می خندم آشکارا … من بسیار احساساتی هستم و به آن بسیار افتخار می کنم.”


پاسخی بگذارید