مشاور سابق ترامپ استیو بانون با جعل اهداكنندگان به جمع آوری کمک مالی دیوار مرزی متهم شد

مشاور سابق ترامپ استیو بانون با جعل اهداكنندگان به جمع آوری کمک مالی دیوار مرزی متهم شد

در این نسخه از The Critical Hour ، همکاران میزبان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر کالین کمپبل در مورد استیو بانون ، مشاور سابق دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ، به اتهام کلاهبرداری از اهدا کنندگان به یک کمپین جمع آوری کمک مالی به نام “ما می سازیم” صحبت می کنند. دیوار ، “قصد داشت از سد پیشنهادی رئیس جمهور در مرز ایالات متحده و مکزیک پشتیبانی کند.

دفتر دادستان آمریكا برای منطقه جنوبی نیویورك روز پنجشنبه گفت: “استفان بانن ، استراتژیست پیشین كاخ سفید و سه نفر دیگر دستگیر و به اتهام جعل صدها هزار اهداكننده كه در یك كمكهای جمع آوری پول برای یك دیوار مرزی خصوصی مشاركت داشتند ، دستگیر شدند. هیل گزارش داد ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم؟

وزارت کار پنجشنبه گفت ، “مطالبات اولیه هفتگی برای مزایای بیکاری با 135،000 افزایش یافته و به 1.1 میلیون تعدیل فصلی در هفته منتهی به 15 اوت افزایش یافته است. وزارت کار پنجشنبه اعلام کرد.” “تعداد افرادی که مزایای بیکاری را از طریق برنامه های عادی دولتی ، که بیشتر کارگران را تحت پوشش خود قرار می دهد ، جمع آوری کردند ، برای هفته منتهی به 8 آگوست به حدود 14.8 میلیون نفر کاهش یافت. این اعداد به ما چه می گویند؟

سناتور کمالا هریس (D-CA) به اولین زن رنگ و باری در بلیط انتخابات ریاست جمهوری یک حزب بزرگ تبدیل شده است. دموکرات ها چهارشنبه شب به طور رسمی هریس را به عنوان معاون ریاست جمهوری معرفی کردند و او این نامزدی را پذیرفت. برای شفافیت ، شرلی شیشولم ، نماینده سابق ایالات متحده (D-NY) اولین نامزد سیاه بود که در سال 1972 نامزد انتخابات ریاست جمهوری یک حزب بزرگ آمریکایی شد ، اما وی در رقابت دموکراتیک پیروز نشد. همه اینها چقدر مهم است و درباره پیام و جهت دموکراتها چه می گوید؟

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد ، کوین کلینسمیت ، وکیل سابق FBI “چهارشنبه ادعا کرد که نامه الکترونیکی را تغییر داد که یکی از همکارانش به وی اعتماد کرد زیرا در پی جستجوی نعمت دادگاه برای نظارت بر یک مشاور سابق کمپین ترامپ در جریان تحقیقات دفتر دفتر انتخابات در سال 2016 بود.” . روز دیگر ، جزئیات دیگری که صحت داستان Rusgate را تضعیف می کند ، که مانند ژاکت ارزان قیمت آنگورا کشف می شود. ما از این چه کاری می کنیم؟

روزنامه پنجشنبه نیویورک تایمز می خواند: “آلکسی ناوالنی در روسیه در مسمومیت مشکوک در بیمارستان بستری شد.” عنوان فرعی این مقاله خاطرنشان كرد: “گفته شد كه رهبر برجسته مخالف پس از پرواز خود به مسكو در شرایط اضطراری شدید اما پایدار در مراقبت های ویژه در سیبری تحت مراقبت اضطراری در سیبری قرار دارد.” چه کسی ناوالنی است و آیا او می تواند سرگئی Skripal جدید باشد؟

وال استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد: “پیش بینی می شود که ایالت میشیگان این هفته تسویه حساب را برای پرداخت ساکنان فلینت به پرداخت 600 میلیون دلار برای رفع مطالبات مدنی ناشی از بحران آب آشامیدنی ناشی از سرب در شهر اعلام کند.” .

MintPress News چهارشنبه گزارش داد: “یمن قبلاً از آنچه سازمان ملل متحد” بدترین بحران بشردوستانه جهان “نامیده می شود ، زندگی می کند. “با وجود اپیدمی های دوقلوی وبا و COVID-19 که در میان ملت درگیر شده است ، ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی همچنان زیرساخت های پزشکی و آب را هدف قرار می دهد ، با انجام این کار بیش از 200 بار از زمان درگیری ، گزارشی جدید از Oxfam ادعا می کند.”

رویترز گزارش داد: “ایران پنجشنبه یک موشک بالستیک به سطح را به نمایش گذاشت که امیر حاتمی وزیر دفاع گفت: مسافتی 1400 کیلومتر و یک موشک کروز جدید دارد. در همین حال ، روزنامه تهران تایمز روز پنجشنبه گزارش داد ، “محمود واعظی رئیس ستاد ریاست جمهوری روز چهارشنبه گفت كه تانکرهای توقیف شده توسط ایالات متحده و محموله هایی که آنها حمل می کردند متعلق به ایران نیست.”

میهمانان:

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

ریچارد لاچمان – استاد دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی و نویسنده “مسافران درجه یک در یک کشتی در حال غرق شدن: سیاست نخبگان و کاهش قدرتهای بزرگ”

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکایی

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیتی مستقر در مسکو

جولی هورویتز – وکیل حقوق مدنی

جیمز کری – ویراستار و صاحب مالکیت در ژئوپلیتیک هشدار

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]