مشاهیر جهانی از جو بایدن به خاطر پیروزی پیش بینی شده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درود می فرستند

مشاهیر جهانی از جو بایدن به خاطر پیروزی پیش بینی شده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا درود می فرستند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/07/1081086025_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_a0c233fb475ef59d050ff13d9adc8753.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011071081086055- مشاهیر-جهانی-سلام-از-پیشنهادات-برای-پیروزی-پیش بینی-در-انتخابات-ریاست جمهوری-در-انتخاب-شویم /

علی رغم اینکه هنوز رقابت ریاست جمهوری آمریکا بطور رسمی فرا خوانده نشده است ، بسیاری از رهبران جهان تبریکهای خود را به جو بایدن ، نامزد دموکرات ، که پیش بینی می شود در انتخابات ایالات متحده پیروز شود ، تبریک گفتند.

مشاهیر از سراسر جهان به رهبران سیاسی چند کشور پیوسته اند تا جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری را برای پیروزی پیش بینی شده در رقابت برای کاخ سفید در برابر رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ تبریک بگویند.

بدون انتظار برای نتایج رسمی مسابقه ریاست جمهوری – چون هنوز شماری از آرا to برای شمارش وجود دارد – خوانندگان ، بازیگران و سایر چهره های رسانه ای برای ابراز خوشحالی از پیروزی پیش بینی شده Diden ، در کنار رقیب وی ، Kamala Harris ، به رسانه های اجتماعی رفتند.

هنرمندان بایدن را به دلیل “مدنی و دلسوز بودن” ستودند ، و او را تشویق کردند که شروع به کار با مسائل تغییر اقلیم ، آموزش و مراقبت های بهداشتی کند. در مورد هریس ، افراد مشهور به ویژه الهام خود را در مورد احتمالاً تبدیل شدن او به اولین معاون زن رئیس جمهور ابراز داشتند.

لیدی گاگا ، یکی از وفادارترین هواداران مشهور بایدن ، در میان اولین کسانی بود که به موج تبریک پیوست.

دیگر افراد ، از جمله مارک روفالو ، ادوارد نورتون ، جان لجند ، بیلی ایلیش ، به سرعت پیوستند.

کری واشنگتن بازیگر ، که زمانی در یک برنامه تلویزیونی سیاسی “رسوایی” در نقش اولیویا پاپ بازی کرد – کسی که به طور فعال با مقامات عالی داستان کاخ سفید کار می کرد – به جو بایدن و کمالا هریس سلام و احترام کرد.

استیون کینگ ، نویسنده ترسناک نمادین ، ​​به ویژه به خاطر گفتن ترامپ “ترسناک تر از.” [King’s] رمان “، در توییت خود نوشت که” بعضی وقتها آدمهای خوب برنده می شوند “.

لبران جیمز ، ستاره بسکتبال ، تصویری ویرایش شده از بایدن را در ترامپ منتشر کرد.