‘مسیح پادشاه است’: افراد ناشناخته با صلیب چوبی جای یکپارچه مرموز را در کالیفرنیا می گیرند

‘مسیح پادشاه است’: افراد ناشناخته با صلیب چوبی جای یکپارچه مرموز را در کالیفرنیا می گیرند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

یکپارچه دوم در ایالات متحده و سومین در جهان ، در یک ردیف اخیر عجیب و غریب سال 2001: اکتشافات ستون براق فلزی به سبک ادیسه فضایی ، چهارشنبه در بالای کوهی در کالیفرنیا ظاهر شد و توجه فوری را در سراسر جهان جلب کرد. هرچند طولی نکشید که به عنوان یک جاذبه گردشگری برای کوه این شهر کوچک درخشید.

روزنامه محلی روز پنجشنبه گزارش داد ، یک گروه ناشناس یک شبه یکپارچه مرموز را که به طور معجزه آسایی اوایل روز چهارشنبه در کوه پاین در نزدیکی شهر آتاسکادرو ، کالیفرنیا پیدا شد ، سرنگون کردند و آن را با یک صلیب چوبی جایگزین کردند و فریاد زدند: “مسیح پادشاه است”.

ساختار یکپارچه فلزی ، شبیه به کتاب علمی تخیلی کلاسیک آرتور سی کلارک 1968 و فیلم بعدی آن ، 2001: ادیسه فضایی ، یک روز ایستاد ، زیرا ساختار مثلثی تقریباً به همان سرعتی که قرار گرفته بود برداشته شد.

همانطور که در یک فیلم پخش 5 ساعته ارسال شده توسط یک کاربر CultureWarCriminal در پلتفرم جریان بلاکچین DLive در ساعات اولیه روز پنجشنبه مشاهده شد ، مردان با گوش دادن به موسیقی ، از جمله گروه راک روسی Kino ، آهنگ های جنگ های یوگسلاوی و رفتن به محل اوبلیسک در نزدیکی Atascadero. سرودها و آوازهای میهن دوستانه ایالات متحده ، در حالی که با هدف شیطانی و پنهانی خود شوخی می کردند. در جایی از جاده آنها ظاهراً یک صلیب چوبی ساخته بودند و آن را داخل ماشین خود بارگیری می کردند.

پس از ورود به محل ، مردان سازه فلزی را خراب کردند ، زیرا بنا به گزارش ها ، اساس آن عمیقا دفن نشده است. پس از چرخش در ستون ، سرانجام آنها توانستند آن را سرنگون کنند و درست قبل از آن یک مرد به دوربین گفت.

وی گفت: “مسیح در این کشور پادشاه است. ما بیگانگان غیرقانونی از مکزیک یا فضا نمی خواهیم ، بنابراین اجازه دهید این عوضی را از بین ببریم.”

این گروه برای جشن پیروزی خود بر بنای یادبود فلزی ، صلیبی چوبی را در نزدیکی حفره ای که زمانی یکپارچه ایستاده بود قرار دادند و برای گرفتن عکس از کار خود ، برای مدت کوتاهی ایستادند.

مقامات محلی گفتند که از این حادثه بی اطلاع هستند و گفتند که قصد ندارند در این باره تحقیق کنند.

“مونولیث امروز صبح ناپدید شد. ما آن را حذف نکردیم. میلگردی در زمین پیدا شده است ، بنابراین ما قصد داریم آن را حذف کنیم زیرا این یک خطر ایمنی است. در این زمان ، شهر هیچ برنامه ای برای بررسی بیشتر این موضوع ندارد “، این روزنامه به نقل از معاون مدیر شهر ، تری بانیش.

یکپارچه در گوشه های آن جوش داده شده بود ، و به نظر می رسد از فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، 10 فوت قد (3 متر) و 18 اینچ (45 سانتی متر) عرض.