مسائل مربوط به اوت سیاه: مبارزات رهایی در تمرکز در میان قیام ها

مسائل مربوط به اوت سیاه: مبارزات رهایی در تمرکز در میان قیام ها

Trump و Microsoft در TikTok حرکت می کنند. گویان قسم خورده در Pres جدید. پس از بن بست؛ ریچموند به سمت یادبود Shockoe Bottom به بردگی می رود

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند یان گودروم، سردبیر ارشد China Daily ، برای گفتگو در مورد تلاش های دولت ایالات متحده برای ممنوعیت بستر های نرم افزاری رسانه های اجتماعی TikTok ، دیگر تشدید های اخیر توسط دولت ترامپ ، و اینکه چه تلاش آشکار مشترک مایکروسافت و دولت ایالات متحده برای به دست آوردن شرکت مادر اصلی TikTok ممکن است به نظر برسد. آینده تجارت بین المللی.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند تامانیشا جانکاندیدای دکترا در دانشگاه بین المللی فلوریدا که در حال مطالعه شرکت های چند ملیتی در کارائیب است ، درمورد سوگند رئیس جمهور جدید گویان ، ایرفاان علی ، پویایی نژادی که زیربنای حمایت مردمی از دو حزب اصلی در آنجا است ، و راه هایی که شرکت های چند ملیتی تحت تأثیر قرار می گیرند ، بحث می کنند. سیاست داخلی گویان.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند آنا ادواردزرئیس پروژه بازآرایی تاریخی Sacred Ground ، برای گفتگو در مورد یادبود تازه اعلام شده برای کسانی که به بردگی و فروخته شده در منطقه سابق تجارت برده در شهر Shockoe Bottom ، فروخته می شوند ، چگونگی قیام مداوم علیه عوامل ترور پلیس نژاد پرستی را در تصمیم گیری های قانونگذاران شهر و چگونه سیاستمداران مانند شهردار لوار استونی از قبل می خواهند اعتبار خود را برای پروژه ای که ساکنان شهر سالها خواستار آن هستند ، بعهده بگیرند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جارد بال، یک پدر ، شوهر ، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه ایالتی مورگان در بالتیمور ، دکتر ، مجری imixwhatilike.org و نویسنده کتاب جدید “اسطوره و تبلیغات قدرت خرید سیاه” برای صحبت در مورد اهمیت انقلابی آگوست سیاه ، چگونگی عملکرد رسانه های اصلی برای ایجاد اجماع تغییر رژیم در بین افراد کارگر و جستجوی نیاز به گسترش آگاهی از اعدام جورج فلوید توسط پلیس با بی اعتنایی طبیعی نسبت به وحشت هایی چون سرانجام فیلم بدنی از قتل او فاش می شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم