مریک گارلند نامزد Next AG ؛ تاریخ اعتراضات آمریکا؛ بایدن روز را نجات می دهد

مریک گارلند نامزد Next AG ؛ تاریخ اعتراضات آمریکا؛ بایدن روز را نجات می دهد

با قرار دادن بایدن در مقام های مختلف اوباما ، آیا این بدان معناست که تلاش های جدی بیشتری را برای پاسخگویی به پلیس این کشور خواهیم دید؟

معبد دونالد، وکیل و فعال حقوق مدنی ، با ما همراه باشید تا در مورد جو بایدن که مریک گارلند را به عنوان دادستان کل بعدی ایالات متحده معرفی می کند بحث کنیم. همچنین اعلام شد که بایدن همچنین لیزا موناکو را به عنوان معاون دادستان کل که به عنوان مشاور امنیت داخلی اوباما خدمت می کرد ، معرفی خواهد کرد.

دکتر Shayla C. Nunally، استاد علوم سیاسی و کرسی مطالعات آفریقا در دانشگاه تنسی ؛ نویسنده کتاب “اعتماد به آمریکای سیاه: نژاد ، تبعیض و سیاست” و رئیس سابق کنفرانس ملی دانشمندان سیاسی سیاه پوست ، برای بحث در مورد اعتراضات خشونت آمیز روز گذشته در پایتخت ، به ما می گوید که چگونه به آنجا رسیده ایم و چگونه باید درک کنیم این وقایع در یک زمینه تاریخی؟

دکتر جک راسموس، نویسنده و استاد در بخشهای اقتصاد و سیاست در کالج سنت ماری کالیفرنیا ، و تای هابسون-پاول، بنیانگذار و مدیر سیاستگذاری Concerned Citizens of DC و سازمان دهنده اصلی کمپین 51 برای 51 DC DC ، به ما پیوست تا بحث کنیم که پس از 20 ژانویه چه اتفاقی می افتد ، و اینکه آیا انتظار داریم اعتراضات بزرگی در روز تحلیف داشته باشیم یا خیر.

ملیک عبدالله، مشاور ارتباطات جمهوری خواهان ، برای بحث درباره آنچه که به نظر می رسد در سمت راست آمریکا و در حزب جمهوری خواه اتفاق می افتد و اینکه این شاخه خاص در پایتخت چیست ، به ما پیوست.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم