مرگ COVID-19 در ایالات متحده از 140،000 فراتر رفت. اگر ایالات متحده ذهن خود را از دست داده است چین تعجب می کند

مرگ COVID-19 در ایالات متحده از 140،000 فراتر رفت. اگر ایالات متحده ذهن خود را از دست داده است چین تعجب می کند

در این قسمت از “ساعت بحرانی” ، میزبانانی که دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر یولاندرا هانکوک در مورد آمار مرگ و میر COVID-19 در ایالات متحده از شنبه گذشته انجام دادند ، صحبت می کنند. به گزارش رویترز ، تعداد پرونده ها در 42 از 50 ایالت طی دو هفته گذشته افزایش یافته است.

رویترز روز یکشنبه گزارش داد: “آمریكا هر هفته حدود 5،000 نفر را در برابر ویروس از دست می دهد. برعكس ، همسایگان كانادا از زمان شروع این بیماری ، كشته شده 80000 نفر را گزارش كرده است.” ما از این چه کاری می کنیم؟

سفیر چین در ایالات متحده گفت: “با افزایش تنش بین ایالات متحده و چین ، روز به روز ، سفیر چین در ایالات متحده گفت: واشنگتن باید” گزینه اساسی “را برای روابط خود با پکن بسازد.” سفیر کوی تیانکائی در مصاحبه ای روز شنبه با سی ان ان گفت: “من فکر می کنم که سوال اساسی برای ایالات متحده بسیار ساده است. آیا ایالات متحده آمادگی دارد یا مایل به زندگی با کشور دیگری با فرهنگ بسیار متفاوت ، یک سیستم سیاسی و اقتصادی بسیار متفاوت است … در صلح و همکاری با بسیاری از چالش های جهانی و هنوز هم در حال رشد؟ “

رئیس دفتر کار کاخ سفید ، مارک میدوز ، یکشنبه در فاکس نیوز گفت: “رئیس جمهور دونالد ترامپ قصد دارد در این هفته اختیارات جدیدی را برای اعزام مأمورین اجرای قانون فدرال در شهرهای آمریکایی برای خنثی کردن” ناآرامی ها “فراهم کند. چه اتفاقی در مورد فدرالیسم ، تفکیک قدرت بین ایالت ها و دولت ملی افتاده است ، و همچنین حمایت صریح قانون اساسی اول از “حق مردم با اجتماع مسالمت آمیز ، و درخواست دولت برای جبران شکایات”؟

“طرفداران حقوق مصرف کننده و کارگر هشدار می دهند که جزئیات جدیدی از برنامه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای محافظت از مشاغل مربوط به پرونده های مرتبط با کروناویروس نشان می دهد که رهبر جمهوری خواه تا چه اندازه مایل است برای اطمینان از شرکت ها مسئولیت خطرات بهداشت عمومی را نداشته باشد. ایمنی ، “رویاهای مشترک شنبه گزارش داد. با این کار چه می کنید؟

لو مود دیپلماتیك اخیرا گزارش داد: “همزمان با رشد همه گیر ، رئیس جمهور برزیل از بحران برای از بین بردن دموكراسی استفاده می كند ، حتی به شیوه و سخنان موسولینی نیز متوسل می شود. در حال حاضر ، كمك های اضطراری دولت حمایت از فقیرترین برزیل را تضمین می كند.” بعد چه اتفاقی می افتد؟

آیا جنگی اعلام نشده علیه ایران وجود دارد؟ پاول آر.پیلار در یک قطعه 14 ژوئیه برای مقالات مسوول مسئولیت نامه نوشت: “یک سری از حملات خشونت آمیز ، با انفجارها و آتش سوزی ها ، به ایران ضربه زده است. این حوادث خیلی مکرر و شدید بوده اند که تصادفات تصادفی باشند.” آیا این حوادث بخشی از تلاش سازمان یافته است؟

در یک تیتر 24 ژوئن در ژاکوبین آمده است: “دیوان عالی کشور چراغ سبز به کارفرمایان و مدیران مالی داده است تا از کارگران دزدی کنند.” چه اتفاقی می افتد با حكم دیوان عالی كشور در برابر حكم بانك آمریكا؟ “به جای اینکه به ادعای سرقت بپردازید ، [Supreme Court Associate Justice Brett] دیوید سیروتا در مقاله نوشت: كاواناگ و كادر محافظه‌كار وی ، درب دادگاهی را بر روی شاكران و هر شاکی دیگری مانند آنها به هم زدند و از این طریق شرایطی را برای یك جرقه‌ی غیرقانونی برای جرم و جنایت فراهم كردند. “

روزنامه دوشنبه در گریزون می نویسد: “اندیشکده تأثیرگذار در مستقر در دی سی اوکراین میزبان یک فعال نئو نازی است که به جرم خشونت نژادپرستی محکوم شده است.” آیا در سیاست اوکراین جریان اصلی نئو نازیسم وجود داشته است؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – پزشک متخصص و متخصص داروهای چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره

دنی هایپونگ – نویسنده و مشارکت کننده گزارش برنامه سیاه

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین

تد رال – مقاله نویس ، نویسنده و کاریکاتوریست سرمقاله آمریکایی

دکتر لینوود توحید – استاد اقتصاد دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی

Nino Pagliccia – فعال و نویسنده

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده

جارث Copus – نویسنده

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]