“مرده پشت چشم”: ایوانکا ترامپ در پوسترهای “تحت تعقیب” در شهر نیویورک قرار گرفت

“مرده پشت چشم”: ایوانکا ترامپ در پوسترهای “تحت تعقیب” در شهر نیویورک قرار گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که شایعات شروع به ایجاد شایعاتی مبنی بر اینکه خانم ترامپ ترجیح می دهد از نخبگان اجتماعی شهر زادگاه سابق خود دور شود و سعی در انتقال مکان دیگری داشته باشد ، نشانه های تمسخرآمیز در سیب بزرگ ظاهر شده است.

پوسترهایی با عبارت “نمی خواستم” و تصویری از ایوانکا ترامپ در سراسر منهتن ظاهر شده است که نشان می دهد پس از ترک پدرش از کاخ سفید ، دختر اول دیگر در نیویورک مورد استقبال قرار نمی گیرد.

علائم شبیه غرب وحشی توسط دو نفره کمدی دروغگویان خوب جیسون سلویگ و داورام استیفلر تنظیم شده و “مرده بودن پشت چشم” خانم ترامپ ، “لهجه شیک و جعلی” او و ازدواج با “اسلندرمن” را مسخره می کند – اشاره به هیولای اسطوره ای.

شخصی در توییتر خود اعلام کرد که پوسترهای مشابه همسر ایوانکا ، جارد کوشنر ، نیز به همین شهر آمده بود و وی را به دلیل مسئولیت مسئولیت زندگی میلیون ها نفر در طی همه گیر شدن بیماری ، بدون داشتن “هیچ تجربه پزشکی یا دولتی” ، به وی منتقل کرد:

در همین حال ، به نظر نمی رسد که مردم تعجب کنند ، همانطور که از سیل واکنش های توئیتر تحت اعلامیه دروغگویان خوب آنلاین منتشر می شود ، با یک صاعقه که نیویورکی ها “هرگز ظریف نیستند” در مورد چنین مواردی.

… یك كاربر حتى با حیله کلمه واژه دیگرى را برای “كارن” متنفر مطرح كرد كه در توصیف زنان بیش از حد طلبكار ، “ایوانكاس” استفاده شده است:

… در حالی که دیگران تلاش کردند تا ایالت یا ایالاتی را بیابند که ممکن است ایوانکا و همسرش / مشاور ریاست جمهوری جارد کوشنر را “درگیر” کند – “شاید تگزاس” ، کسی کاهش داد:

“لب قورباغه کجا فرود خواهد آمد؟”

گفته می شود خانواده ترامپ-کوشنر در حال اسکان کامل در مکانی دور از شهر نیویورک هستند – یا نیوجرسی یا فلوریدا در میان گزینه های دیگر.

دوست سابق ایوانکا به شرط ناشناس ماندن به Vanity Fair پیشنهاد کرد که دستیار ارشد فعلی کاخ سفید ، که پس از اخذ سمت در سال 2017 از کسب و کار خرده فروشی مد خود خارج شد ، اگر ایجاد کند ، احتمالاً از نخبگان اجتماعی سیب بزرگ اخراج می شود. سعی کنید به شهر برگردید.

به گفته وی ، “هر کسی که دارای عزت نفس ، شغل ، اخلاق ، احترام به دموکراسی باشد – یا کسی که دوست ندارد دوستانش آنها را در خلوت و خصوصی شرمنده کند – پاک خواهد شد”

یکی دیگر از دوستان سابق دوران کودکی ، روزنامه نگار لیساندرا اورستروم ، در مقاله ای از Vanity Fair نوشت که ایوانکا کار خود را صرف تلاش برای تجسم “شاخه ای جلا و روشنفکرانه تر از مارک ترامپ” کرده است.

هدف او ، اورستروم می نویسد ، خدمت به عنوان یک نمونه الهام بخش از “زنی که کار می کند” برای زنان خانه دار طبقه متوسط ​​بود.

این روزنامه نگار به یاد می آورد که چگونه مردم تعجب می کردند که ایوانکا جوان برخلاف پدر و مادرش – “دور و بر خود مودب ، صاف و سرگرم کننده است” ، با این حال اضافه کرد که او نمی تواند درک کند که دختر بزرگ رئیس جمهور از پدرش حمایت می کند ” قهقرا ترین گرایشات نژادپرستانه “.

یک ضربان دیگر در دولت درحال خروج از مقاله ای بود در مجله نیویورک تایمز هفته گذشته اظهار داشت که مقامات در حال بررسی این موضوع هستند که آیا POTUS ترامپ می تواند برای دخترش ایوانکا برای کاهش درآمد مشمول مالیات ، کسر مالیات کند. خانم ترامپ با اشاره به “پرس و جو” به عنوان “آزار و اذیت خالص و ساده” ، در مورد این موضوع صحبت کرد و ادامه داد که این “سفر ماهیگیری به وضوح بخشی از ادامه انتقام سیاسی است”.