‘مردم گریه می کردند’: گفته می شود کارمندان ناشر به انتشار کتاب جدید جردن پیترسون اعتراض دارند

‘مردم گریه می کردند’: گفته می شود کارمندان ناشر به انتشار کتاب جدید جردن پیترسون اعتراض دارند

جردن پیترسون روانشناس بالینی و معلم سخنرانی در جمع مردم ، با تبلیغ انتشار کتاب جدید خود “فراتر از دستور: 12 قانون دیگر برای زندگی” اکنون به کانادا بازگشته است تا پس از یک بیماری کار خود را از سر بگیرد. ناشر وی Penguin Random House Canada روز دوشنبه اعلام کرد که این کتاب در ماه مارس در قفسه های کتاب قرار خواهد گرفت.

معاون در روز سه شنبه فاش کرد ، با استناد به بینش منابع ناشناس در سازمان ، اخبار مربوط به انتشار آینده کتاب جردن پیترسون با اعتراض ، شکایت ناشناس و حتی اشک کارمندان ناشر روانشناس Penguin Random House Canada (PRH کانادا) روبرو شد. .

بر اساس این گزارش ، تصمیم این شرکت برای انتشار کتاب توسط استاد دانشگاه تورنتو ، که توسط یکی از کارمندان LGBTQ به عنوان “نمادی از سخنان نفرت و ترانس هراسی” لقب گرفته است ، در طی یک تالار شهرداری که ناشر روز دوشنبه برای دفاع از آن برگزار کرد ، بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. تصمیم خود برای ارائه کارهای جدید پیترسون.

یکی از افراد داخلی به معاون گفت که در طول جلسه برخی از کارمندان حتی “گریه می کردند” ، و توضیح می دهد که چگونه کارهای قبلی جوردن پیترسون “زندگی آنها” را تحت تأثیر قرار داده است. به گفته یکی دیگر از کارمندان ، تاکنون حداقل 70 شکایت از کمیته تنوع و فراگیر ناشر در رابطه با تصمیم PRH کانادا برای ادامه همکاری با پیترسون دریافت شده است.

PRH کانادا با تأیید این خبر که آنها جلسه ای را برای بحث در مورد انتشار در آینده برگزار کردند ، اظهار داشت که “آنها همچنان به انتشار طیف وسیعی از نظرات و دیدگاه ها متعهد هستند”.

“ما دیروز اعلام کردیم که مارس آینده کتاب جدید اردن پترسون را فراتر از سفارش منتشر خواهیم کرد. بلافاصله پس از اعلامیه ، ما یک مجمع برگزار کردیم و فضایی را برای کارمندان خود فراهم کردیم تا نظرات خود را ارائه دهند و نظرات خود را ارائه دهند. کارمندان ما یک کانال بازخورد ناشناس راه اندازی کرده اند این شرکت در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت ، ما کاملاً از آن پشتیبانی می کنیم. ما می توانیم نظرات کارمندان خود را بشنویم و به تمام س questionsالات آنها پاسخ دهیم. “

گزارشی درباره اشک ریختن کارمندان PRH کانادا به دلیل انتشار خبر انتشار کتاب پدرش با واکنش شدید دختر و دستیار استاد ، میخایلا پیترسون مواجه شد. وی مقاله را در توئیتر به اشتراک گذاشت و آن را با مشاوره زبان در مورد “چگونه می توان تجارت را در 2 مرحله بهبود بخشید” همراه کرد.

میخایلا نوشت: “مرحله 1: بزرگسالان گریان را شناسایی کنید”. “مرحله 2: آتش سوزی”.

جوردن پیترسون در مورد این اختلاف نظر نداد ، اما مشترک توییت دخترش در تبلیغ کتاب آینده ، لینک مقاله معاون. به گفته برخی از پیروان پیترسون ، این گزارش باعث شده است که آنها بخواهند مجموعه “12 قانون برای زندگی” او را بیشتر بخوانند.

جردن پیترسون ، که به تازگی از یک بیماری سنگین ناشی از اعتیاد جسمی خود به بنزودیازپین تجویز شده برای درمان اضطراب بهبود یافته است ، در سال 2016 پس از انتقاد علنی از بخشی از قانون کانادا که مجبور است شهروندان از ضمایر خنثی جنسیتی استفاده کنند ، به شهرت جهانی رسید. افراد باینری. برای برخی از استادان چهره ای نفرت انگیز باقی مانده است ، در حالی که برای برخی دیگر او منتقد برجسته ای است که بیش از حد به صحت سیاسی رسیده و از آزادی بیان دفاع می کند.

سال گذشته ، دانشگاه کمبریج پس از واکنش برخی اعضای هیئت علمی ، پیشنهاد بورس تحصیلی خود را به پیترسون لغو کرد ، تصمیمی که توسط خود دانشگاهیان و شنوندگان فداکارش به شدت محکوم شد.