‘مردم دیگر از من متنفر هستند’: مادر بریتانیا از رابطه جنسی با نوجوان که در حال حاضر فقط در چشم طرفداران شغلی است آزاد شد

‘مردم دیگر از من متنفر هستند’: مادر بریتانیا از رابطه جنسی با نوجوان که در حال حاضر فقط در چشم طرفداران شغلی است آزاد شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هیئت منصفه اکثریت مرد این زن 32 ساله را “بی گناه” دانست که آگاهانه با یک نوجوان کم سن و سال رابطه برقرار کرده است. در حالی که مادر سه فرزند با پسر 14 ساله رابطه جنسی برقرار کرد ، اما دفاع با موفقیت استدلال کرد که تاریخ تولد جعلی این نوجوان در شبکه های اجتماعی نشانگر تمایل وی به دروغ گفتن درباره سن او است.

Teah Vincent ، مادر Gloucestershire که اخیراً در دادگاه Gloucester Crown به دلیل اتهامات مربوط به جنسیت کودکان ظاهر شده است ، به پیروان اینستاگرام خود فاش کرد که به زودی ممکن است از طریق OnlyFans ، یک پلتفرم مبتنی بر اشتراک ، که در درجه اول محتوای بزرگسالان آماتور است ، از تصویر عمومی خود لذت ببرد.

وی در یک پست ویدیویی احساسی اظهار داشت: “من در حال انجام یک حساب OnlyFans هستم.” “مردم در حال حاضر از من متنفر هستند ، بنابراین چیز زیادی برای از دست دادن نیست.”

این خانم 32 ساله از شبکه های اجتماعی برای مستند کردن “کابوس دو ساله” که ناشی از برخورد 21 اکتبر 2018 با پسری است که گفته می شود بیش از 16 سال دارد ، استفاده کرده است.

دادستان کریستوفر اسمیت به دادگاه گفت که وینسنت برخورد غارتگرانه خود را با پیشنهاد دادن آب به دو پسر نوجوان پس از یک بعد از ظهر فوتبال تفریحی آغاز کرد. پس از ورود به خانه خود در همان نزدیکی ، زن به سرعت به سراغ نوجوان کوچکتر رفت ، او گویا به مادر سه فرزند گفت که او فقط 14 سال دارد و هنوز در مدرسه است.

اسمیت ادعا کرد پسر خردسال “احساس شدیدی داشت که اوضاع مناسب نیست” ، زیرا وینسنت “بیش از دو برابر سن او بود”.

“در پایان او او را هل داد ، لباس پوشید و از طبقه پایین فرار کرد. دوست مقتول گفت که شنیده است که صداهای جنسی از پله ها پایین می آید ، “جزئیات را بیان کرد.” او احساس ناخوشایندی کرد و قبل از بازگشت برای مدت کوتاهی از خانه خارج شد. وی گفت که احساس می کند دوستش احمق بوده است. “

طبق گزارش The Mirror ، 32 ساله در دادگاه گفت: “به ذهنم خطور نکرده که او ممکن است زیر سن باشد.” “او قطعاً قبل از اینکه ما رابطه جنسی برقرار کنیم به من نگفت که در سال 9 است یا فقط 14 سال دارد.”

وینسنت ادعا کرد که “نوجوان را مجبور به رابطه جنسی نکرده است” ، اگرچه او برخورد جنسی را آغاز کرده است. پس از این عمل ، هر دو درگیر هتک حادثه ای شدند که به سرعت به 32 ساله گفت “او در شکل ششم نبود” و در واقع فقط 14 سال داشت.

وینسنت ادعا کرد: “من فکر می کنم وقتی او سن خود را در سن 14 سالگی نشان داد وحشت کرد … من از خودم عصبانی هستم و از آنها به خاطر دروغگویی در مورد سنشان عصبانی هستم.” اگر من در آن زمان واقعیت را می دانستم حالا اینجا در دادگاه باش. “

وینسنت ، در تاریخ 26 اکتبر 2018 ، حتی یک هفته پس از حادثه دستگیر شد.

“كاترین فلینت” ، وكیل وینسنت ، از هیئت منصفه هشت مرد و چهار زن پرسید: “آیا می توانید مطمئن باشید كه او به او گفته بود كه او 14 ساله بوده است یا اینکه او در مورد سن خود دروغ گفته است؟” نوجوانی که آرزو نمی کند چند سال بزرگتر باشد. ”

به گفته روزنامه سان ، تیم دفاع استدلال خود را با پروفایل فیس بوک این نوجوان که از تاریخ تولد جعلی استفاده می کرد ، نشان داد تا “بسیار پیرتر” از 14 سال ظاهر شود.

در طی بحث های پایانی ، فلینت به هیئت منصفه اطلاع داد که آنها باید احساسات شخصی خود را در مورد اینکه آیا رفتار 32 ساله “از نظر اخلاقی سوال برانگیز است” کنار بگذارند و در عوض بر روی واقعیت های برخورد تمرکز کنند.

وكیل اظهار داشت: “نقش شما قضاوت اخلاقی نیست ، بلكه تصمیم گیری در مورد نقض قانون است.”

هیئت منصفه 64 دقیقه قبل از پاکسازی وینسنت از جنایت جنسی زیر سن قانونی مشورت کردند. تعدادی از افراد اینترنتی این حکم را جنسیتی و ناعادلانه نسبت به مردانی که از خشونت جنسی بازمانده اند ، محکوم کرده اند.

“واقعیت این است که من توسط هیئت منصفه تبرئه شده ام و مردم باید به آن احترام بگذارند. به گزارش نیویورک پست ، مادر سه فرزند در فیس بوک گفت: وقت آن است که من سعی کنم زندگی خود را دوباره بسازم و فقط با آن کنار بیایم.

با وجود تصمیم دادگاه به نفع وی ، وینسنت می گوید این حادثه ویروسی زندگی او و هر شانس دیگری را که در زندگی حرفه ای داشته “خراب” کرده است.

در عین حال ، ممکن است OnlyFans یک پیگیری سودآور برای وینسنت باشد ، زیرا وب سایت ثابت کرده است که یک بستر سودآور برای ایجاد کنندگان محتوای انفرادی است. ناگفته نماند ، این پلتفرم مسئولیت تأیید سن را دارد ، که – تا آنجا که به رابطه جنسی بستگی دارد – فشار زیادی را متوجه این فرد 32 ساله می کند.

OnlyFans طی سال گذشته با ایجاد جامعه ای متشکل از 85 میلیون کاربر و بیش از یک میلیون سازنده محتوا ، رونق گسترده ای در بازدید داشته است. به گزارش بلومبرگ ، این پلت فرم مبتنی بر اشتراک در میان همه گیر جهانی COVID-19 حدود 2 میلیارد دلار فروش داشته است.

پیش بینی می شود OnlyFans 400 میلیون دلار فروش خالص سالانه در سال جاری داشته باشد در حالی که رقبای پلتفرم اشتراکی کوتاهی مانند Patreon ، سایتی با ارزش 1.2 میلیارد دلار و به سمت خلاقانی که قصد کسب درآمد از کار خود را دارند ، است.

در حالی که بعید به نظر می رسد درآمد بالقوه وینسنت بتواند با ژانگراوت های مشهور مانند Cardi B و Bella Thorne رقیب شود ، بدنامی این 32 ساله احتمالاً به نمایش بیشتر و مشترکان بیشتر منجر می شود و به او در برابر سایر سازندگان محتوای آماتور کمک می کند.