مراقب آقای ترودو باشید! نخست وزیر انتاریو داگ فورد می گوید که وی نخست وزیر کانادا خواهد شد

مراقب آقای ترودو باشید! نخست وزیر انتاریو داگ فورد می گوید که وی نخست وزیر کانادا خواهد شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

از فورد بخاطر نحوه برخورد او و دولتش با بیماری همه گیر کوروی ویروس ، مورد ستایش قرار گرفت. این مقام مسئول برای تحقق قوانین مسکن ، شغل و حمایت از منتقدین تقدیر کرده است. قبل از همهگیری ، دولت محافظه کار مترقی وی از کاهش رفاه اجتماعی برای رفع کسری 11.7 میلیارد دلاری استان حمایت کرده بود.

داگ فورد ، نخست وزیر انتاریو ، احتمال نامزدی برای سمت نخست وزیری را نیز از بین نرفته است. طی یک جلسه مطبوعاتی روزانه در مورد وضعیت تاج در کشور ، این 55 ساله که بین سالهای 2010 تا 2014 به عنوان مشاور شهری تورنتو خدمت می کرد ، به اشتباه به عنوان “نخست وزیر فورد” توسط یک خبرنگار فرانسوی از شرکت پخش در کانادا ( CBC) فورد سریع واکنش نشان داد. او پاسخ داد: “هنوز” این فیلم ویروسی شد و در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

خبرنگار (از نظر فنی) ترجمه نادرست نبود. نخست وزیر انتاریو به “نخست وزیر نخست وزیری در انتاریو” تبدیل می شود. این اولین بار نیست که فورد برتر ویروسی می کند. در اواخر ماه آوریل ، از وی خواسته شد تا در مورد تجمع معترضین برای اعتراض به اقدامات قفل شده ای كه توسط مقامات كانادایی برای مهار شیوع تاج صورت گرفته است ، اظهار نظر كند. برخی از معترضین پلاكاردهایی را برگزار كردند كه گفتند این بیماری كه بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و تقریبا 300،000 كشته اند ، كاری است كه دولت ها برای واكسیناسیون مردم اختراع كرده اند.

فورد تظاهرکنندگان را به خاطر قرار دادن خود و سایر کانادایی ها در معرض خطر قرار داد. وی گفت: “ما در این بیمارستان ها در خیابان ها در بیمارستان داریم که بطور شبانه روزی کار می کنند ، برای محافظت از جامعه و 99.9 درصد از مردم این استان در کنار هم کار می کنند. به همین دلیل است که ما می توانیم یک منحنی مسطح را ببینیم.” فورد تظاهرکنندگان را “دسته ای از یاهوها” صدا می کند.

پاسخ وی به آهنگی با صدای خودکار تبدیل شد که نیم میلیون بازدید در YouTube دریافت کرد.

در مورد اثرات همه گیر در کانادا تثبیت کننده آغاز شده است ، زیرا تعداد روزانه موارد بین 1200 تا 1400 کاهش یافته است. در این نوشتار ، کانادا 68،752 مورد و چهار هزار و 800 نفر فوت داشته است. 31902 نفر از این بیماری بهبود یافتند.