مراسم یادبودی که برای جورج فلوید برگزار شد به عنوان جزئیات مهیج از کشتارهای آهنی احمد ، روشن شد

مراسم یادبودی که برای جورج فلوید برگزار شد به عنوان جزئیات مهیج از کشتارهای آهنی احمد ، روشن شد

در این قسمت از The Critical Hour ، دکتر ویلمر لئون با ری بیکر ، تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه پادکست عمومی همراه می شود.

پس از 10 روز بسیار طولانی و پر دردسر در ایالات متحده ، یک سرویس یادبود خصوصی روز پنجشنبه در مینیاپولیس ، مینه سوتا ، برای جورج فلوید برگزار شد که هفته گذشته در حالی که در بازداشت پلیس بود ، درگذشت. خدمات مشابه در روزهای آینده در هیوستون ، تگزاس و کارولینای شمالی برگزار می شود. در بحبوحه همه اینها ، باید مرگ و میر کارگر پزشکی آفریقایی-آمریکایی ، برونا تیلور ، در لوئیزویل ، کنتاکی ، و احمد آربری در شهر گلین جورجیا را نیز به خاطر بسپاریم.

“وقتی رئیس جمهور دونالد ترامپ با انتقاد روزافزون جانبازان و برخی رهبران نظامی سابق – از جمله ژنرال جیم ماتیس وزیر دفاع پیشین وی – به دلیل استقرار نیروهای آمریکایی در برابر معترضین مسالمت آمیز روبرو است ، آنچه که منتقدان هشدار داده بودند ، بارگیری از سربازان روز چهارشنبه وارد پایتخت کشور شد. بخشی از تلاش کاخ سفید برای ارعاب و تردید تظاهرات سراسری علیه کشته شدن پلیس جورج فلوید ، “رویا مشترک” گزارش داد. چگونه همه اینها در نظامی شدن نقش دارد؟

“رویترز روز سه شنبه گزارش داد:” گوگل روز سه‌شنبه در یک اقدام طبقاتی پیشنهادی با متهم کردن شرکت جستجوی اینترنتی مبنی بر حمله غیرقانونی به حریم خصوصی میلیونها کاربر با ردیابی گسترده اینترنت در اینترنت از طریق مرورگرهای تنظیم شده در حالت “خصوصی” ، متهم شد. ” “این دادخواست حداقل 5 میلیارد دلار به دنبال دارد ، واحد Alphabet Inc. را متهم کرد که به رغم استفاده از آنچه گوگل را حالت ناشناس می خواند ، اطلاعاتی را در مورد آنچه مردم آنلاین و مکان های آنها را مشاهده می کنند ، جمع آوری می کند.”

با توجه به قطعه پنجشنبه در CounterPunch ، “پاسخ کوبا سوسیالیست به همه گیر جهانی SARS-CoV2 هم از نظر داخلی و هم به دلیل سهم بین المللی برجسته بوده است.” مقاله توضیح می دهد که چگونه می توان “ملت جزیره کوچک کوبا ، در معرض صدها سال استعمار و امپریالیسم و ​​از زمان انقلاب 1959 ، شش دهه محاصره جنایتکار ایالات متحده ، توانست چنین نقشی مثال زدنی” ایفا کند. مبارزه با این بیماری همه گیر. در مورد سیستم سوسیالیستی کوبا که آن را مؤثر جلوه می دهد چیست؟

میهمانان:

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی پادکست.

دکتر آژامو باراکا – روزنامه نگار ، فعال سیاسی آمریکا و نامزد سابق حزب سبز برای نایب رئیس جمهور ایالات متحده در انتخابات 2016.

کریس گارافا – توسعه دهنده وب و تکنسین.

آرنولد اوت – نویسنده و روزنامه نگار کانادایی که نویسنده سه کتاب در مورد سیاست کوبا است. در طی یک سال گذشته ، وی در یک تور بین المللی کتاب حضور داشته است که وی را برای تبلیغ آخرین کار خود در سراسر کانادا ، ایالات متحده ، انگلستان و کوبا به سر برد.

مادیا بنیامین – بنیانگذار CodePink.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم