مدیر ترامپ: ایالات متحده بخشی از پروژه واکسن COVID-19 مورد حمایت WHO نخواهد بود

مدیر ترامپ: ایالات متحده بخشی از پروژه واکسن COVID-19 مورد حمایت WHO نخواهد بود

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر مارگارت فلورز در مورد تصمیم دولت ترامپ مبنی بر اینکه ایالات متحده در یک تلاش بین المللی برای ایجاد و توزیع واکسن COVID-19 مشارکت نخواهد کرد ، به عنوان سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این پروژه نقش دارد.

تیتر روز سه شنبه در رویاهای مشترک این است: “” مزخرف و جنون “: خشم پس از ترامپ که آمریکا را از پیمان همکاری جهانی واکسیناسیون مورد حمایت سازمان جهانی بهداشت خارج می کند.” آیا این تعادل آنها بین سود و بهداشت عمومی است؟

واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد: “دولت ترامپ روز سه شنبه با اعلام استناد به قوانین بهداشت عمومی فدرال به دلیل نگرانی از اینکه یک بحران ملی بی خانمانی می تواند شیوع ویروس کرونا را در کشور بدتر کند ، از توقف چهار ماهه در روند تخلیه علیه مستاجران دارای پول نقد متوقف شد.” آیا این کافی است یا خیلی دیر است؟

“سناتور اد مارکی (D-MA) روز سه شنبه پس از روبرو شدن با آنچه در ابتدا به عنوان یک صعود سربالایی در برابر یک ستاره دموکرات در حال ظهور مشاهده شد ، با موفقیت از چوبه نماینده جو کندی سوم (D-MA) در انتخابات مقدماتی دموکراتهای سنای ماساچوست جلوگیری کرد. “یکی از مشهورترین خانواده سیاسی در ایالات متحده ،” هیل روز سه شنبه گزارش داد. در تاریخ 20 آگوست ، رویاهای مشترک گزارش داد ، “نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، به دلیل تأیید نماینده جو کندی سوم ، نماینده جمهوری خواه در تلاش برای کنار گذاشتن سناتور اد مارکی ، مورد انتقاد فعالان مترقی و گروه های مدافع قرار گرفت” ، اقدامی که به گفته منتقدان ، او و دیگر افراد رهبران دموکرات نسبت به نگرانی های جناح چپ حزب خود ناشنوا بودند. ما از همه اینها چه چیزی درست می کنیم؟

“وکیل اصلی نمایندگی خانواده برونا تیلور می گوید که دادستانهای لوئیزویل به Jamarcus Glover – دوست پسر سابق او که با چندین اتهام مربوط به مواد مخدر روبرو است – به یک توافق نامه تقاضا که تیلور را در ماه مارس توسط پلیس در خانه خود هدف گلوله قرار گرفت ، پیشنهاد کرد یک متهم مشترک در این پرونده ، “هیل روز سه شنبه گزارش داد. در همان شب که تیلور کشته شد ، گلاور به جرم قاچاق و جرایم اسلحه در مکان دیگری دستگیر شد. کنت واکر ، دوست پسر تیلور ، عصر همان روز در خانه او بود و “سلاح خود را شلیک کرد و به پای یک مأمور کوبید ، با این اعتقاد که او معتقد است شخصی در حال شکستن است”. این دو سوال یا مسئله را برای من ایجاد می کند. یک ، آیا این موضوع به اندازه عنوان مطرح شده این موضوع بزرگ است؟ و دو ، آیا این به ما درک می کند که یک مشکل در سیستم قضایی ما وجود دارد: معامله اعتراض و اینکه چگونه دادستان ها از قدرت خود برای اخذ دعاوی مجرم از افراد بی گناه استفاده می کنند؟

این داستان جعلی اثبات شده Russiagate همچنان ما را آزار می دهد. در قطعه 28 اوت منتشر شده در Medium.com ، کیتلین جانستون نوشت: “تنها نکته جالب در مورد هر یک از کنوانسیون های دو حزب اصلی جریان اصلی آمریکا در این ماه ، چیزی نبود که توسط رژه بی نظیر سخنرانان بیهوده گفته شود ، بلکه بیشتر آنچه این سخنرانان نگفتند. علیرغم چرخه های جریان اصلی اخبار سالهای متمادی آنها ، در هیچ دوره ای از کنوانسیون ملی چهار روزه دموکراتیک هیچ وقت کلمه “استیضاح” بر زبان نیامده است ، و همچنین هیچ اشاره ای به تحقیق مولر در مورد اتهامات تبانی بین ترامپ و دولت روسیه. ” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

تیتر چهارشنبه در نیویورک تایمز با عنوان “الکسی ناوالنی با نوویچوک مسموم شد ، آلمان می گوید” بود. عنوان فرعی خاطرنشان كرد: “دولت آلمان گفت كه آزمایش های سم شناسی نشان داد كه رهبر مخالفان روسی با یك عامل عصبی از همان گروهی كه در حمله 2018 به یك جاسوس شوروی سابق استفاده شده مسموم شده است.” اعتماد به نفس ما در این داستان چقدر است؟

الجزیره روز سه شنبه گزارش داد: “امضا کنندگان توافق هسته ای متزلزل ایران در حالی ملاقات می کنند که ایالات متحده خواستار اعمال مجدد تحریم های بین المللی علیه تهران و تمدید تحریم تسلیحاتی متعارف علیه آن است.” “انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، چین و روسیه در تلاشند تا توافق مهم 2015 را نجات دهند.” ایالات متحده در سال 2018 از توافق خارج شد. انتظار داریم چه اتفاقی بیفتد؟

رویترز روز چهارشنبه گزارش داد: “با مانع از روابط ضعیف با اروپا ، اهرم های محدود و تردیدها در مورد ارادت رئیس جمهور دونالد ترامپ به دموکراسی در بلاروس ، ایالات متحده با تحریک تمام تلاش می کند تا دولت شوروی سابق را به سمت انتخابات جدید تحریک کند بدون اینکه روسیه را تحریک کند.” آیا این ممکنه؟

میهمانان:

گلهای مارگارت – متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست

جان بوریس – وکیل مدنی

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

اسکات ریتر – بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم