مدیر بالیوود برای توئیت “Misogynist” در مورد زنانی که برای خرید مشروبات الکلی در هندوستان تلاش می کنند ، تصمیم گرفت

مدیر بالیوود برای توئیت “Misogynist” در مورد زنانی که برای خرید مشروبات الکلی در هندوستان تلاش می کنند ، تصمیم گرفت

هند

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): صدها نفر در حالی که برای اولین بار از زمان بسته شدن در 24 مارس در خارج از مشروبات الکلی صف می کشند ، صف می کشند. چندین مغازه فقط چند ساعت بعد باید بسته شود تا جمعیت زیادی که مطابق با هنجارهای دوردست اجتماعی رفتار می کنند ، بسته شوند.

در حالی که بسیاری از مردم درباره پیامدهای افتتاح فروش مشروبات الکلی در هندوستان در میان همه گیر کروناویروس بحث می کردند ، رام گوپال وارما ، مدیر بالیوود توجه خود را به تصویری از زنان صف کشیدن برای خرید الکل متمرکز کرد.

کارگردان فیلم “سرکار” ، که کارگردانی فیلم “سکس ، خدا و حقیقت” را نیز انجام داده ، وارما تصویر زنانی را که منتظر نوبت خود هستند برای خرید مشروبات الکلی با این عنوان به اشتراک گذاشت: “ببین چه کسی در فروشگاه های شراب سازگار است … خیلی برای محافظت از زنان در برابر مردان مست. “

توییت کاربران رسانه های اجتماعی را عصبانی کرده است که بسیاری از وی بخاطر “جنسی گرایی” ، “غلط گیری” و اظهار نظر ناخوشایند خود انتقاد کردند ، زیرا به طور گسترده ای تصور می شد زنانی که مشروبات الکلی خریداری می کنند نباید از خشونت خانگی شکایت کنند.

خواننده سونا محاپاترا همچنین با انتقاد از وارما ، گفت توئیت خود را نشان می دهد: “reeks of sexism & اخلاق نابجا. زنان حق دارند مانند مردان مردان الکل بخرند و مصرف کنند. هیچ کس حق ندارد مست و خشن باشد.”

یک روزنامه نگار به نام Prajwal که روی تصویر کلیک کرده بود نیز با انتقاد از مدیر به خاطر به اشتراک گذاشتن این عکس گفت: در واقعیت فقط ده ها زن در صدر ایستاده اند با صدها مرد.

“1. شما یک عکس را توییت کردم من کلیک کردم و 2. صدای جیر جیر شما پیچیده و سکسیست است. اگر آنجا بودید ، می دیدید که به سختی دهها زن ایستاده بودند در حالی که صدها مرد در یک صف مار بودند. مقامات پلیس در وظیفه گفت که برای محافظت از زنان یک خط جداگانه ساخته شده است. ”

پس از واكنش ، وارما توئیتی را برای شفاف سازی منتشر كرد و اظهار داشت كه قصد او به اشتباه فهمیده شده است و منظور او از “رهبرانی كه به غلط تصور می كنند كه فقط مردان در آن ایالت از زنان می نوشند و سوء استفاده می كنند”.

این کارگردان در سال 2018 برای کارگردانی و نوشتن فیلم کوتاه پورنوگرافی “سکس ، خدا و حقیقت” با بازی میا مالکووا ، ستاره پورن آمریکایی ، عنوان هایی را ایجاد کرد. در آن ، مالکووا یک مونولوگ درباره جنسیت خود ، نقش زنان در جامعه و مردسالاری ارائه می دهد.