مدل COVID-19 پیش بینی می کند شمار تلفات ایالات متحده تا 1 ژانویه از 410،000 نفر بگذرد

مدل COVID-19 پیش بینی می کند شمار تلفات ایالات متحده تا 1 ژانویه از 410،000 نفر بگذرد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر یولاندرا هنکوک و دکتر لیزا لوئیس در مورد یک مدل COVID-19 صحبت می کنند که پیش بینی می کند تا 1 ژانویه میزان مرگ و میر در آمریکا در این بیماری بیش از 410،000 نفر باشد.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، از روز جمعه ، تعداد کشته های COVID-19 ایالات متحده از 187،000 نفر گذشته است و در روز پنجشنبه بیش از 1000 نفر رشد کرده است. در همین حال ، انستیتوی سنجش و سنجش بهداشت دانشگاه واشنگتن (IHME) روز پنجشنبه گفت که مدل آن اکنون پیش بینی می کند تقریباً 410،000 آمریکایی تا 1 ژانویه بر اثر بیماری تنفسی جان خود را از دست دهند. مارس ، نشان می دهد که شیوع همه گیر در ایالات متحده فقط بدتر شده است.

واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد: “روز چهارشنبه دولت ترامپ اعلام کرد که اخراج را تا پایان سال متوقف می کند ، اقدامی که ممکن است باعث محافظت میلیون ها آمریکایی در معرض خطر از دست دادن خانه های خود به دلیل هرج و مرج مالی ناشی از همه گیر ویروس کرونا شود.” . “اما بحران مسکن که از ماه مارس به وجود آمده است – که منجر به از دست دادن شغل و پایان مزایای فدرال در ماه ژوئیه می شود – در حال حاضر چنان بی ثباتی را به بازار تزریق کرده است که حتی یک مهلت قانونی ملی فقط می تواند یک مکث موقت باشد.” آیا این یک راه حل است یا فقط یک اقدام موقتی و متوقف برای منافع سیاسی است؟

روز سه شنبه ، “ACLU جورجیا گزارشی را از طرف صندوق تحقیقاتی پالاست با عنوان” خطاهای پاکسازی رول رای دهندگان جورجیا “منتشر کرد که به این نتیجه رسید که دولت احتمالاً در سال 2019 ثبت نام رای دهندگان نزدیک به 200000 شهروند جورجیا را به دلیل انتقال آنها از آدرس در برنامه ثبت نام رأی دهندگان خود ، “مطابق با اعلامیه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) جورجیا. این برای ایالت جورجیا به چه معناست و برای این کشور چه معنایی دارد؟

تعدادی از موضوعات بر ایالات و شهرهای ایالات متحده تأثیر می گذارد. از مهمان بعدی خود ، جسی ونتورا ، كشتی گیر حرفه ای سابق كه قبلاً به عنوان سی و هشتمین فرماندار مینه سوتا خدمت می كرد ، اطلاعاتی در مورد چگونگی مدیریت این موارد دریافت خواهیم كرد. وی همچنین بازیگر ، مفسر سیاسی ، نویسنده پرفروش ، پیشکسوت نیروی دریایی ایالات متحده و مجری “جهان به گفته جسی” در RT America است.

جمعه روز پنل است. دکتر کلارنس لوزان و دانیل لازار برای پیگیری مسائل مربوط به تخفیف اجاره ، گرسنگی ، تعطیلی دولت و مایکل فارست رینوئل به ما می پیوندند.

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص طب ، متخصص اطفال و متخصص طب چاقی دارای مجوز هیئت مدیره

دکتر لیزا لوئیس – دارنده مدرک دکترای پزشکی طب طبیعی از دانشگاه باستیر و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه Fairleigh Dickinson ، سخنران و نویسنده “Stop Stressing Me Out: 7 راه حل برای غلبه بر غلبه بر بیماری و به طور طبیعی تسخیر بیماری”

کالب موپین – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

گرگ پالاست – خبرنگار تحقیقی

جسی ونتورا – کشتی گیر حرفه ای سابق ، فرماندار سابق مینه سوتا ، بازیگر ، مفسر سیاسی ، نویسنده پرفروش ، پیشکسوت نیروی دریایی ایالات متحده و مجری “جهان به گفته جسی” در RT America

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]