محققان خواستار اقدام هستند زیرا یافته های جدید نشان می دهد که قفل محرک جنسیت بریتانیا را کاهش داده است

محققان خواستار اقدام هستند زیرا یافته های جدید نشان می دهد که قفل محرک جنسیت بریتانیا را کاهش داده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دانشمندان دریافتند مردان قبل و در حین قفل شدن COVID-19 در انگلستان شاخدارتر از زنان بودند.

یک مطالعه مشترک جدید توسط دانشگاه بورنموث و دانشگاه روهمپتون نشان داده است که اقدامات قرنطینه COVID-19 اعمال شده در انگلستان بر زندگی جنسی بزرگسالان جوان بین 18 تا 32 سال تأثیر گذاشته است.

این مطالعه نشان داد که میل جنسی در بین این گروه سنی در حین قفل شدن در مقایسه با قبل از قفل شدن در مردان و زنان کمتر است ، اما برای مردان تفاوت میل بسیار بیشتر است.

این تحقیق همچنین نشان داد که به طور کلی ، مردان میل جنسی بالاتری را در مقایسه با زنان قبل از قفل کردن گزارش کردند.

دانشمندان می گویند که تفاوت تمایل بین جنسیت با سایر تحقیقات COVID-19 سازگار است و می تواند به دلیل افزایش سطح استرس برای زنان در نتیجه کار اضافی خانگی ، به علاوه افزایش اضطراب و افسردگی مرتبط با عواملی مانند کودکان به دلیل تعطیل بودن مدارس ، وقت بیشتری را در خانه می گذرانند.

محققان همچنین خاطرنشان كردند كه مطالعات قبلی علائم افسردگی را به طور نامتناسبی بر زنان جوان نشان می داد.

این مطالعه بر اهمیت در نظر گرفتن تأثیر اقدامات قفل در میل و رفتار جنسی و ابزارهای کاهش اثرات منفی تأکید می کند.

محققان این مطالعه لیام ویگنال و مارک مک کورماک همچنین در مکالمه نوشتند که انگلیس از “نقشه راه خارج از قفل کردن” پیروی می کند ، مهم است که آزادی اضافی ناگهانی موجود و چگونگی واکنش کسانی که زندگی جنسی آنها محدود شده است را در نظر بگیریم ، هشدار در مورد “20s خروشان احتمالی” جدید.

آنها همچنین از دولت خواستند كه از سلامت جنسی و سلامتی حمایت كند ، با اشاره به اینكه خدمات بهداشتی و تولید مثل در انگلیس در حین قفل شدن محدود یا بسته است ، افزودند كه دسترسی به پیشگیری از بارداری از جمله كاندوم برای بزرگسالان جوان محدود شده است.

تدابیر شدید قفل COVID-19 در انگلیس در 29 مارس مطابق با “نقشه راه خارج از قفل کردن” دولت کاهش یافت ، در حالی که دستور “در خانه ماندن” لغو شده بود تا به گروههای شش نفره یا دو خانوار اجازه ملاقات در فضای باز را بدهد ، در حالی که ورزش های آماتور در فضای باز نیز یک بار دیگر مجاز است.