محرک راکد Big Pharma پرداخت می کند ؛ دستور کارهای پنهان و یهود ستیزی

محرک راکد Big Pharma پرداخت می کند ؛ دستور کارهای پنهان و یهود ستیزی

هنوز در حال مذاکره در مورد لایحه محرک اقتصادی برای تسکین بیماری همه گیر در ایالات متحده است ، حتی اگر این قانون قبل از انتخابات 3 نوامبر ارائه نشود.

دکتر جک راسموس، استاد گروه های اقتصاد و علوم سیاسی در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای بحث درباره آنچه اتفاق نمی افتد از نظر لایحه محرک دیگر به ما پیوست. و بعداً در بخش ، ما با تسویه حساب 8 میلیارد دلاری Purdue Pharma که روز چهارشنبه موافقت کرد ، به اتهام متهم شدن در چندین مورد کیفری ، نگاهی دقیق خواهیم انداخت. با این حال ، توافق به این معنی است که هیچ یک از اعضای خانواده ساکلر مدت زندان را سپری نمی کند.

آن گاریسون، روزنامه نگار و مشارکت کننده در تعدادی از رسانه ها مانند Black Agenda Report ، Black Star News ، MintPress و CounterPunch. و دن کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده کتاب “دیگر هیچ جنگی: چگونه غرب با استفاده از” مداخله بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، حقوق بین الملل را نقض می کند” ، با ما همراه شوید تا در مورد چگونگی پل روساباباگینا ، قهرمانی که اساس فیلم است ، بحث کنید. “هتل رواندا” در اواخر ماه اوت در دبی ربوده شد و به طور غیرقانونی به رواندا تحویل داده شد. او اکنون منتظر محاکمه به اتهام تروریسم است. ما در مورد دستگیری و آنچه که او اکنون متهم شده است اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.

کیم ایورسن، روزنامه نگار مستقل و مجری “نمایش کیم ایورسن” در YouTube؛ و نیکولاس دیویس، فعال صلح و نویسنده “خون بر دستان ما: حمله آمریکایی ها و نابودی عراق” ، برای بحث در مورد امضای رسمی اسرائیل و بحرین در رابطه با ایجاد روابط دیپلماتیک و داستان هایی درباره اینکه اسرائیل در واقع یک ماموریت مخفی در بحرین داشته است ، به ما پیوست. یک دهه ، تبلیغ معاملات بین مشاغل اسرائیلی و بحرین و ارائه کانال ارتباطی به دولت اسرائیل. کاملاً واضح به نظر می رسد که توافق آبراهام فقط آنچه را که پنهانی در جریان بوده است ، علنی می کند. ما همچنین در مورد یک داستان چهارشنبه Politico بحث خواهیم کرد – براساس کلمات یک دستیار ناشناس کنگره و یک مقام ناشناس سابق وزارت خارجه – که وزارت امور خارجه در حال آماده سازی است تا تعدادی از NGO های برجسته بین المللی را به یهودستیزی متهم کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم