“مجسمه چوبی از مجسمه چوبی سوخته ، غمگین!”

“مجسمه چوبی از مجسمه چوبی سوخته ، غمگین!”

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

تابستان گذشته ، یک مجسمه چوبی به طول 8 متر (26 فوت) پرزیدنت دونالد ترامپ در اسلوونی ، شرق پایتخت لیوبلیانا ، در وطن همسرش ملانیا ترامپ ساخته شد ، فقط در ماه ژانویه توسط آتش نشانان ناشناس باید به زمین بسوزد. امسال.

در میان درایو اخیر با اعتراض به اعتراض به حذف زندگی مجسمه های چهره های مهم آمریکایی که اعتراض به پیوند با برده داری یا مسائل نژادی در ایالات متحده دارند ، یک مجسمه چوبی نسبتاً احمقانه از بانوی اول آمریكا ، ملانیا ترامپ ، آتش گرفته شد. گزارش می دهد ، در نزدیکی زادگاهش در اسلوونی رویترز.

باقی مانده های زرق و برق دار ، که ظاهراً تحمل می کنند اما شبیه خام به بانوی اول ، فراتر از پس انداز نبودند و به سرعت حذف شدند.

این رقم که با استفاده از اره برقی در حومه شهر سوینیکا و در ژوئن گذشته در زادگاهش سوینیکا رونمایی شده است ، از یک تنه درخت سیر کنده کاری شده بود ، واکنشهای متفاوتی را از ساکنان محلی جلب کرده بود.

برخی از افراد محلی شکایت کرده بودند که این مجسمه ، با نشان دادن FLOTUS یک کت آبی شبیه به روشی که او برای مراسم تحلیف شوهرش پوشیده بود ، بیشتر شبیه شخصیت Smurfs Smurfette بود ، در حالی که دیگران آنرا “ننگ” و “ترسو” می نامیدند.

به نقل از رویترز گفته می شود که در 4 ژوئیه ، روز استقلال ایالات متحده هدف قرار گرفت.

رویترز با استناد به پلیس محلی می گوید تحقیق در مورد این رویداد آغاز شده است ، با اشاره به اینکه داونی می خواست بداند چه کسی در پشت این حادثه هدف قرار دادن مغز وی بوده است و انگیزه های آنها چیست.

به گفته وی ، وی امیدوار بود كه مجسمه بانوی اول احتمالاً به گفتگو درباره اوضاع سیاسی آمریكا القا شود و به بحث درباره مهاجرت دامن بزند.

در مورد این حادثه هیچ اظهار نظر رسمی از کاخ سفید نشده است.

شهروندان روزنامه ها با انتشار اظهاراتی در مورد چگونگی “زندگی شبیه” آنها ، این اخبار را از بین بردند.

برخی از آنها به انگیزه های احتمالی مشعل مجسمه می پرداختند.

برخی تعجب می کردند که آیا شاید خود بانوی اول دست به تخریب کارایی زده است.

از زمان آغاز دونالد ترامپ در سال 2017 ، Sevnica در تلاش برای پیدا کردن بینش به گذشته بانوی اول ایالات متحده ، به گردشگران و روزنامه نگاران تبدیل شده بود.

©
AFP 2020 / JIM WATSON

رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ در جریان آزادی توپ در مرکز کنوانسیون واشنگتن دی سی به دنبال مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان 45مین رئیس جمهور ایالات متحده ، در واشنگتن دی سی ، 20 ژانویه 2017

با توجه به جذابیت جدید ، محلی ها اقدام به تولید مجموعه ای از کالاهای مارکیا ترامپ از جمله دمپایی ، کیک و همبرگرهای مشابه ترامپ کرده اند.

در ژانویه سال جاری ، یک مجسمه چوبی که رئیس جمهور دونالد ترامپ را مسخره می کند ، همچنین در اسلوونی در شرق پایتخت لیوبلیانا ساخته شده است ، زادگاه همسر وی ، ملانیا ترامپ ، توسط آتش نشانان به زمین سوخته شد.

تقریباً 8 متر (26 فوت) قد ، این چهره ترامپ را با موهای مارک تجاری ، کت و شلوار آبی ، پیراهن سفید و کراوات قرمز رنگ بلند ترسیم کرده بود ، و بازوی راست او با شباهت ظاهری با مجسمه آزادی نیویورک بلند شده بود.

مکانیسم داخل مجسمه ، هنگامی که باعث شد ، دهانی باز کرده بود که دندان های کوسه ای را نشان می داد.