‘مثل یک رئیس’: توییتر نگاهی به مکالمه Milwaukee Chuck Taylor از Kamala Harris دارد

‘مثل یک رئیس’: توییتر نگاهی به مکالمه Milwaukee Chuck Taylor از Kamala Harris دارد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/07/1080394125_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_b923446eb9be445efb58f50a2989a92f.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/us/202009071080394182- مانند- رئیس- توییتر-توسط-کامالا-هریس-میلواکی-چاک-تیلور-مکالمه-نگاه /

این واقعیت که همسر نامزد جو بایدن ، کامالا هریس ، برای سفر کاری خود به میلواکی کفش ورزشی پوشیده بود ، موجی از اشتیاق را در توییتر به وجود آورد ، به طوری که شهروندان اینترنتی او را به دلیل نادیده گرفتن کفش های “از کار انداختن” ستایش می کنند و می گویند که هریس انقلابی در لباس سیاسی زنان تأیید کرده است.

کمالا هریس روز دوشنبه برای اولین سفر خود به عنوان نامزد معاون دموکراتیک ریاست جمهوری وارد میلواکی شد و به نظر می رسید با پوشیدن یک لباس معمولی با کفش های کتانی مشکی Chuck Taylor Converse فرهنگ سنتی لباس سیاسی زنان را به چالش می کشد.

ویدئویی که نشان می دهد هریس با کفش های کتانی هنگام پایین آمدن از هواپیما به راحتی از پله های خود پرش می کند ، توییتر را لرزاند ، در حالی که مردم او را تحسین می کنند که به کد لباس “مناسب” برای زنان اهمیت نمی دهند و تصور می کنند که لباس راه او برای نشان دادن “کار” بودن او است. “

کاربران بلافاصله ظاهر او را در میلواکی به عنوان “مانند یک رئیس” ، “باحال” و “تکان دادن آن Chucks” توصیف کردند.

برخی از کاربران اظهار داشتند که این اقدام می تواند باعث افزایش فروش چاک تیلورس شود ، حتی ادعا می کنند که آنها یک کفش ورزشی را بایدن-هریس خریداری می کنند.

برخی با چگونگی معمول لباس پوشیدن سایر زنان در سیاست ، موازی می کردند و اصرار داشتند که لباس هریس نشان می داد که او می خواهد “تجارت واقعی” انجام دهد.

طرفداران کفش های کتانی Chuch Taylor کفش های خود را به اشتراک گذاشتند و با شوخی گفتند که “نسل X وارد چت شد” و با اشاره به محبوبیت این کفش های کتانی در جمعیت شناسی سنی خاص.

برخی به احترام هریس به سرعت کفش های کتانی خود را تزئین کردند.

اولویت هریس به کفش راحت مدتهاست شناخته شده است ، زیرا او در اوایل سال 2018 به The Cut گفت که مجموعه ای از Chuck Taylors را در اختیار دارد و در سال 2019 با کفش ورزشی ظاهر شد در حالی که به عنوان یک رئیس جمهور دموکرات امیدوار بود.