متیو مک کاناهی درمورد تنش جنسی درحالیکه برد پیت و جنیفر آنیستون دوباره در صفحه نمایش متحد می شوند شوخی می کند

متیو مک کاناهی درمورد تنش جنسی درحالیکه برد پیت و جنیفر آنیستون دوباره در صفحه نمایش متحد می شوند شوخی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیت و آنیستون در سال 2000 ازدواج کردند و 5 سال بعد به دلیل “اختلافات آشتی ناپذیر” طلاق گرفتند. با این وجود بازیگران دوستان خوبی باقی ماندند و در ماه سپتامبر برای اجرای مجدد متحد شدند – برای اولین بار در تقریباً دو دهه گذشته.

متیو مک کاناهی ، که در جریان یک جدول آنلاین خواندن در میان همه گیری ، به برد پیت و جنیفر آنیستون پیوست ، گفت که او می تواند “تنش جنسی” را بین همسران سابق احساس کند.

او در ابتدای این هفته در برنامه “Watch What Happens Live” در “Watch What Happens Live” به شوخی گفت: “آیا من می توانم گرما را از طریق صفحه برد احساس کنم؟ خیلی محسوس است. بله ، بله ، خیلی محسوس بود”. “من متوجه شدم که بعد از آن ، بسیاری از موضوعات در مورد آن ، یا در مورد آنها بود … نه ، من در واقع چیزی از طریق صفحه مشاهده نکردم ، اما این موضوع موضوع خوبی را برای روز بعد ایجاد کرد”.

بازیگران ماه گذشته برای خواندن كلاسیك فرقه آمریكایی ، درام نوجوانان 1982 “Fast Times at Ridgemont High” ، با حضور بسیاری از ستارگان دیگر در این رویداد مجازی ، از جمله مورگان فریمن ، جولیا رابرتز ، جان لجند ، شیعه لبیوف ، هنری گلدینگ ، ری لیوتا ، دان کوک و البته شان پن که یکی از نقش های فیلم را بازی کرده است.

در ژانویه ، پیت و آنیستون در پشت صحنه با یکدیگر تبادل نظر دوستانه ای داشتند و از آنها در آغوش گرفته و تبریک می گفتند که در مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران اسکرین ، یک هیجان در شبکه های اجتماعی ایجاد شد ، کاربران امیدوار بودند که بازیگران ممکن است به هم برگردند.

در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 ، پیت و آنیستون محبوب ترین زوج هالیوود بودند. با این حال ، آنها در سال 2005 در میان حدس و گمان رسانه ها مبنی بر اینکه پیت با آنجلینا جولی ، بازیگر نقش آقای و خانم اسمیت ، آنیستون را فریب داده بود ، از هم جدا شدند.

پیت با جولی که شش فرزند دارد ، به ملاقات ، ازدواج و طلاق رفت. آنیستون از سال 2015 تا 2017 با بازیگر جاستین تروکس ازدواج کرده بود.