“متن را به من بسپار ، من تو را عقب خواهم کرد:” امینم شماره تلفن خود را برای طرفداران بیرون می زند

“متن را به من بسپار ، من تو را عقب خواهم کرد:” امینم شماره تلفن خود را برای طرفداران بیرون می زند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آیا واقعی باریک Shady لطفا انتخاب کنید؟ نه ، او نخواهد – اما او شما را در مورد رویدادهای آینده به روز می کند و سعی می کند بلیت و کالا را مستقیماً از طریق DM شما بفروشد.

میلیون ها هوادار اکنون می توانند امینم را پس از اینکه داوطلبانه شماره تلفن “شخصی” خود را به اشتراک گذاشتند ، نوشتار دهند.

رپر روز سه شنبه در اینستاگرام و توییتر ، رقم های – 313-666-7440 – را کاهش داد ، جایی که وی 53 میلیون دنبال کننده دارد.

“استن عزیز ، منظور من این بود که شما را زودتر بنویسم ، اما من فقط شلوغ شده ام.” به اندازه کافی سریع جواب داد “متن را به من بزن ، بیمار شما را به عقب برگرداند.”

البته این شماره تلفن واقعی امینم نیست و او نمی خواهد همه لژیون های استنس خود را نوشت. شماره ای که وی به اشتراک گذاشته است در حقیقت توسط یک سکو به نام Community داده شده است که به افراد مشهور اجازه می دهد تا با طرفداران خود درگیر شوند.

هرکسی که پیام ارسال کند (این سرویس فعلاً فقط برای کاربران مستقر در ایالات متحده کار می کند) یک پاسخ خودکار فوری دریافت می کند: “بله ، این Em است ، برای پیوستن به مخاطبین من به پیوند ضربه بزنید. من با برنامه هایی برای این بازگشت خواهم شد هفته! “

پیوند در پاسخگویی به صفحه امینم ، جایی که یک هوادار مشتاق مجبور است خود را به لیست مخاطبان رپر اضافه کند تا از کنسرت ها ، موسیقی و سایر محصولات رپر مطلع شود.

Eminem اولین لیست دهنده A نیست که از این سرویس استفاده می کند ، که در واقع خبرنامه ها اما با اتصال کمی صمیمی تر هستند. این استارت آپ تاکنون بیش از 500 هنرمند و افراد مشهور دیگر از جمله پل مک کارتی ، جنیفر لوپز ، ایمی شومر ، برادران جوناس ، کری واشنگتن و اشتون کوچر را در آن ثبت نام کرده است که Sound Ventures در این استارتاپ سرمایه گذاری کرده است.