متأسفم ، آنها دوباره این کار را کردند: ادعای رسانه ها Simpsons Might’ve Coronavirus و شورش را در آمریکا پیش بینی کرده اند

متأسفم ، آنها دوباره این کار را کردند: ادعای رسانه ها Simpsons Might’ve Coronavirus و شورش را در آمریکا پیش بینی کرده اند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

طرح قسمت سریال متحرک مورد بحث شامل یک بیماری داستانی به نام “آنفولانزای اوزاکا” است که به ایالات متحده رواج دارد و ممکن است با بحران کنونی ویروس مقایسه شود یا نباشد.

در حالی که کمدین انیمیشن محبوب آمریکایی “The Simpsons” در حال حاضر اعتبار خاصی برای پیش بینی وقایع خاص دارد – از جمله مثلاً ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده – به نظر می رسد هنوز بخش دیگری از شوخی های این سریال بیش از دو و نیم به هم خورده است. ادعا می کند که دهه ها قبل واقعیت داشته است.

با تمرکز توجه خود در قسمت 4 فصل با عنوان “Marge in Chains” ، رسانه ها پیشنهاد می کنند که همه گیر “آنفولانزای اوزاکا” ، که به شهر داستانی بهارفیلدفیلد می رسد ، جایی که این نمایش پس از سرفه کردن یک کارگر کارخانه ژاپنی ، بسته بندی می شود. یک پیش بینی از تاج فعلی است.

هنگامی که بعداً شهرها کامیون را واژگون کردند که امیدوار بودند بیماری بیماری این بیماری را پیدا کند ، آنها به طور تصادفی یک جعبه حاوی زنبور قاتل را شکستند ، در حالی که امسال با گزارش های مربوط به “هورنت قتل” از شرق آسیا در ایالات متحده مشخص شد. برای اولین بار.

اپیزود مورد نظر همچنین دستگیری یکی از شخصیت های اصلی را در پی دارد که منجر به وقوع زنجیره ای از وقایع می شود که به اوج شورش و ناآرامی های مدنی در شهر می رسد.

رسانه های خبری اظهار داشتند: “تاکنون مثل سال 2020 به نظر می رسد”.

و گرچه پیش بینی های گفته شده شاید توسط بعضی ها دور از ذهن تلقی شود ، اما به نظر می رسد تعدادی از کاربران رسانه های اجتماعی جای دیگری را پیشنهاد می کنند.