“مبلمان چسبناک و چسبناک کافی نیست؟” شهروندان ناخوشایند به عنوان ترامپ “خوشحال نیست” با Mar-a-Lago Revamp ملانیا

“مبلمان چسبناک و چسبناک کافی نیست؟” شهروندان ناخوشایند به عنوان ترامپ “خوشحال نیست” با Mar-a-Lago Revamp ملانیا

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از این گزارش شده بود که خانه دونالد ترامپ در مار-لا-لاگو در فلوریدا قبل از خروج رئیس جمهور نشسته از کاخ سفید در 20 ژانویه در حالیکه جو بایدن رئیس جمهور انتخاب شده است ، در حال بازسازی است.

تغییر در محل های خصوصی دونالد ترامپ در ملک مار-لا-لاگو وی ، که تحت نظارت بسیاری از بانوان اول ملانیا ترامپ بود ، مورد پسند رئیس جمهور آمریکا نبوده و وی را “بدخلق” می کند ، به گفته چندین منبع به نقل از CNN.

به محض اینکه ترامپ درست چند روز قبل از کریسمس وارد باشگاه فقط اعضا شد ، افراد داخلی ادعا می کنند که وی در این تجدید عصبانی شده است ، که با زیبایی شناسی شخصی خود یک یادداشت متناقض را به دست آورد و چندین “گفتگوی بلند و یک طرفه” با مدیریت به دنبال آن انجام شد.

رسانه با استناد به منبعی ادعا کرد: “او از این کار راضی نبود”.

به گفته ترامپ در این هفته این تغییرات چنان آزرده شده است که تکه هایی از دکوراسیون ، که متشکل از سنگ مرمر سفید و فراوانی از چوب تیره بود ، به سرعت تخریب شده است.

منبع فاش کرد ، علاوه بر فضای زندگی واقعی ، ترامپ از دیگر بازسازی های ملک نیز آزرده خاطر شده بود. افراد داخلی همچنین گزارش دادند که رئیس جمهور در حال نشستن بیشتر از حد معمول پشت درهای بسته می گذرد و از درگیری و مکالمه معمول خود با اعضای باشگاه و کارمندان ارشد کاخ سفید خودداری می کند.

یک منبع در مار-لا-لاگو گفت: “حال و هوا خاموش است”.

ملانیا ترامپ و دکوراسیون داخلی او ، تام کانالیخام ، بسیاری از جزئیات قبل از “تغییر محافظ” در کاخ سفید را برای تغییر وضعیت انتخاب کرده بودند.

از آنجا که جو بایدن رئیس جمهور منتخب قرار است در مراسم تحلیف 20 ژانویه سوگند یاد کند ، در Mar-a-Lago بازسازی هایی انجام شد تا فضای تقریبی 3000 متر مربع بزرگتر و به روزتر شود.

در اوایل ماه دسامبر ، مجله People به نقل از منبعی گفته بود كه محل اقامت دونالد ترامپ در مار-لا-لاگو “گسترش و تكمیل خواهد شد” ، زیرا بانوی اول ملانیا گزارش شده بود كه برای بررسی بازسازی و “اصلاح” حمام ها پرواز كرده است ، به گزارش سی ان ان.

سی ان ان گزارش داد که وی همچنین قرار بود به روزرسانی های مجموعه ای که والدینش در آن زندگی می کنند نظارت کند و اطمینان حاصل کند که به روزرسانی های کلی برای جابجایی پس از کاخ سفید در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

هیچ اظهار نظری رسمی از کاخ سفید نشده است.

به گفته منابع ، این اولین بار نیست که دونالد ترامپ نگاه کمرنگی به تزئینات شخصی همسرش دارد.

بر اساس منابع ، اعتقاد بر این است که POTUS از برخی از به روزرسانی های تزئینی در عقب نشینی کمپ ریاست جمهوری دیوید ، ریاست جمهوری ، به طور مشابه تحت نظارت ملانیا ترامپ ، هنگام مشاهده آنها در تعطیلات شکرگذاری ، بسیار هیجان زده نبود.

در پاسخ به گزارش مربوط به Ma-a-Lago ، شهروندان تازه به این فکر افتادند که دقیقاً زیبایی شناسی ترامپ چه مقدار است.

برخی از آنها سریعاً با ارسال عکسهایی از بازی برگشت ، سایر ملحقات تزئینی توسط ملانیا ترامپ را به یاد آوردند.

کاربران شبکه های اجتماعی همچنین اظهار داشتند که در میان شیوع ویروس کرونا و تأثیرات مخربی که بر زندگی مردم گذاشته است ، تمرکز رسانه ها بر تزئینات مجلل در املاک خصوصی بسیار ناخوشایند است.