مبارزه با سانسور و تبلیغات – Sputnik International

مبارزه با سانسور و تبلیغات – Sputnik International

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان آخرین سانسورها و تبلیغات هستند. در این انتخابات ، رأی دهندگان در تصمیم گیری در مورد نزدیک ترین حزب برای تأمین منافع شهروندان دشوار هستند.

میهمانان:

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | حرکات مقدماتی ترامپ

آریل طلا – مدیر ملی در Code Pink | معاملات اسرائیل با امارات

البرت گیلوری – عضو سابق مجلس سنای ایالت لوئیزیانا | طرح پلاتین ترامپ

کیم ایورسن – روزنامه نگار و مجری | Dems Pressure Big Tech به سانسور

اسرائیل و امارات متحده عربی چهار معاهده در مورد معافیت ویزا ، هواپیمایی ، همکاری اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری ها امضا کرده اند. مدیر ملی ملی CodePink ، آریل گلد توضیح می دهد که این آخرین تلاش ترامپ قبل از انتخابات است. نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک ، استفان لندمن نظر خود را در مورد اقدامات پیش از ترامپ ارائه می دهد.

ترامپ دائما ادعا می کند که از زمان آبراهام لینکلن بیش از هر رئیس جمهور بیشتر برای جامعه سیاهپوشان کار کرده است. البرت گیلوری جمهوری خواه سیاه پوست و عضو سابق سنای ایالت لوئیزیانا است. او توضیح می دهد که ترامپ برای جامعه سیاه پوست چه کرده است.

انتخابات 2016 منجر به اتهامات مداخله روسیه به نفع ترامپ شد. پست های شبکه های اجتماعی که گویا بخشی از این رسوایی بودند احمقانه و بدون تأثیر بود. روزنامه نگار کیم ایورسن توضیح می دهد که چگونه دموکرات ها با فشار دادن غول های فناوری برای سانسور مطالب ، واقعا رسانه های اجتماعی را مسلح می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم