ما بوی مرده ای می خوریم: ساکنان یک حومه کوئینزلند که توسط بوی آدامس ترسیده می شوند

ما بوی مرده ای می خوریم: ساکنان یک حومه کوئینزلند که توسط بوی آدامس ترسیده می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جف ویلیامز ، 71 ساله ، ساکنان محلی ادعا کرد که مقامات هیچ کاری برای حل این مشکل انجام نداده اند ، با وجود اینکه مردم در حومه کاندون روزانه از آن شکایت داشتند.

چند هفته پیش یکی از مناطق حومه کوئینزلند ، استرالیا مکان مناسبی برای سکونت در نظر گرفته شده بود – منظره های زیبا ، نخلستان ها و محله های ساکت و آرام اما اکنون این به نظر می رسد … به معنای واقعی کلمه. ساکنان حومه شهر Condon در تاونزویل هفته ها با بوی آویز روده ای وحشت زده شده اند که به عنوان “جسد مرده” توصیف شده است. مردم می گفتند یک شب بوی خود را از خواب بیدار کرده است که باعث شده است که بخواهند استفراغ کنند.

مشکل اصلی این است که هیچ کس نمی تواند منشأ این بوی تند را ردیابی کند. در ابتدا ، ساکنان فکر می کردند نشتی در سیستم فاضلاب وجود دارد ، اما مقامات تاونزویل گفتند که مشکلی با آن وجود ندارد. طبق یک نسخه دیگر ، بوی ناخوشایند می توانست از مزرعه مرغ در این نزدیکی باشد که در گذشته مشکلاتی را ایجاد کرده بود. جف ویلیامز ، ساکن محلی ، شک دارد که این مورد است.

ویلیامز با بیان اینكه مقامات محلی هیچ كاری برای پرداختن ندارند ، گفت: “من موافق نیستم كه بوی مزرعه مرغ است ، 10 تا 11 سال است كه می گذرد. مشکل با وجود شکایات ساکنان.

شورای شهر به نوبه خود گفت که از شکایت بویایی پذیرفته و “اندازه گیری بو” و “نظارت در منطقه فوری” را انجام داده است. با این حال ، این شورا اعلام كرد كه نتوانسته منشأ بوی ناخوشایند را پیدا كند ، به این معنی كه ساكنان حومه مجبورند زندگی خود را ادامه دهند و دماغ خود را حفظ كنند.