“ما آن را از دست نخواهیم داد”: رپتر روسی عصبانی است که کاخ سفید اتحاد جماهیر شوروی را از جنگ جهانی دوم خارج نمی کند Tweet

“ما آن را از دست نخواهیم داد”: رپتر روسی عصبانی است که کاخ سفید اتحاد جماهیر شوروی را از جنگ جهانی دوم خارج نمی کند Tweet

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اتحاد جماهیر شوروی نقش مهمی در شکست آلمان نازی ایفا کرد. در طول جنگ جهانی دوم بیش از 27 میلیون شهروند اتحاد جماهیر شوروی جان باختند.

تیماتی رپ ، روسی ، در پیام تبریک خود درباره پیروزی در جنگ جهانی دوم ، اظهار نظر عصبانی در اینستاگرام خود مبنی بر اینکه کاخ سفید به دلیل خروج از اتحاد جماهیر شوروی از این کشور خارج شده است ، منتشر کرد. در پست WH در توییتر آمده است:

“در 8 مه 1945 ، و بریتانیا بر نازی ها پیروز شدند! روح همیشه پیروز می شود. در پایان ، این اتفاق می افتد”.

این خواننده از این واقعیت ناراحت شد که ایالات متحده به نقش اساسی که اتحاد جماهیر شوروی در شکست آلمان نازی ایفا کرده اشاره نکرد و از کاربران رسانه های اجتماعی خواست تا نظر خود را در مورد این پست اعلام کنند.

رپر نوشت: “همه طوری عمل می کنند که گویا هیچ اشتباهی رخ نداده است. اما ما این کار را نخواهیم کرد. برو به حساب کاخ سفید در توییتر و به آنها بگویید که شما چه فکر می کنید” ، رپ نوشت.

تیماتی گفت که قبلاً به این پست پاسخ داده بود. “شما سنگ می زنید. شما نقش اصلی را در شکست نازی ها بازی کردید ، اجازه ندادید که نازی ها لنینگراد را بگیرند [Saint Petersburg]، شما در نبرد استالینگراد پیروز شدید و سربازان خود پرچم را بر فراز رایشستا بلند کردند. بچه ها ، شما بهترین هستید “، خواننده طعنه آمیز نوشت.

کاربران رسانه های اجتماعی روسیه از این خبر متحیر شدند. یکی از شهروندان نوشت: “نمی دانم میلیون ها شوروی کجا هستند که نبرد ها نبرد می کنند”.

دیگری نوشت: “مطمئناً ، اتحاد جماهیر شوروی کمی كمك كرد. عصبی كه دارند! منزجر کننده”.

“هیچ چیز جدیدی در واقع نیست. نمونه کلاسیک بازنویسی تاریخ. ما باید سپاسگزار باشیم که کاخ سفید نگفت که اتحاد جماهیر شوروی از ترس لرزید و منتظر نجات ایالات متحده و انگلیس برای نجات او بود” ، نوشت: یک کاربر سوم.