مایک پنس رسماً نامزد GOP است

مایک پنس رسماً نامزد GOP است

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان موضوعات مختلفی را از بحث تغییر اوضاع تا اسرائیل گرفته تا اقتصاد شگفت انگیز مورد بحث قرار دادند.

میهمانان

دکتر گای مک فرسون – بلندگو شناخته شده بین المللی ، دانشمند برنده جایزه ، پیشرو در جهان در مورد تغییرات ناگهانی آب و هوا | تغییرات آب و هوایی ترسناک است

میکو پیلد – فعال حقوق بشر و نویسنده پسر ژنرال ، سفر یک اسرائیلی در فلسطین و بی عدالتی ، داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج | اسرائيل

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد ، مشاور ، درامر ، عقاب پیشاهنگی ، تفنگدار دریایی ، آزادیخواه | کمبود ، سود و ثانوس

در مونولوگ ساعت اول جمارل ، او ابراز نارضایتی کرد که تاکر کارلسون توضیحاتی برای جوان 17 ساله ای داد که سه نفر را در کنوشا تیراندازی کرد و دو نفر را کشت. شین به تفسیر جمال از اظهارات کارلسون فشار آورد.

سپس میزبان با دکتر گای مک فرسون صحبت کردند ، گفتند که وقایع در یک دهه یک بار اتفاق می افتد و او شگفت نیست که بشر در حال از بین رفتن زیستگاه ها است ، زیرا یک سیاره گرمتر سیاره مرطوب است. آنها همچنین در مورد رویکردهای علمی سیاسی فوق العاده ای برای مقابله با تغییرات آب و هوایی ، از جمله پروژه آینه ها بحث کردند ، که وی در مقایسه با تلاشهای دیگری که در اروپا و جاهای دیگر آزمایش شده است و موفقیت آمیز نبوده است. دکتر مک فرسون همچنین توضیح داد که چگونه او از سیستم اقتصادی جهانی خارج شد و قبل از تصمیم گیری برای یک دوره زمانی از شبکه جدا شد ، این راهی مؤثر برای بیرون کشیدن پیام وی نبود ، اظهار داشت که زمان ذات است.

در ساعت دوم ، شین و جمارل با میکو پلهد در مورد اوضاع فلسطینی ها صحبت کردند ، که به گفته او تحت فشار شدید دولت اسرائیل قرار دارند که شامل کمبود غذا ، آب و برق است. میکو درباره عناوین اخیر در مورد توافق صلح بین اسرائیل و امارات متحده عربی و چگونگی استفاده رسانه ها از آن برای پوشش خبری ماهیت واقعی آنچه در جریان است بحث کرد. میکو درباره سابقه خود به عنوان پسر یک ژنرال اسرائیلی در یک خانواده میهنی اسرائیلی بحث کرد و در مورد سفر خود از این زمینه به یک فعال ضد اسرائیلی صحبت کرد. آنها همچنین در مورد سخنرانی Mike Pompeo RNC و چگونگی هدف قرار دادن آن در پایگاه انجیلی جمهوری خواه صحبت کردند و وی محبوبیت ترامپ در اسرائیل را توصیف کرد. میکو گفت تنها راه حل صلح در منطقه دموکراسی واقعی یک نفر و یک رأی است.

در ساعت سوم ، میزبانان با مارک فراستی صحبت کردند که وی گفت که او یک آزادیخواه در حال بهبود است و از سیاستمداران در سراسر هیئت ناامیدی کلی ابراز داشت ، اگرچه او گفت که قصد دارد به رئیس جمهور ترامپ در انتخابات 2020 رأی دهد. با توجه به این ، وی گفت كه برخی تعجب آور خواهد بود كه كنوانسیون جمهوری خواهان او را بیشتر از كنگره دموكرات اذیت می كنند زیرا به عنوان یك بی دین احساس می كرد جمهوری خواهان بیش از حد به خدا تمركز كرده اند ، در حالی كه تمام علاقه وی این است كه حزب قدرت چگونه از آن استفاده خواهد كرد قدرت. مارک در مورد اینکه چگونه جنگ مشکلات اقتصادی قابل توجهی ایجاد می کند صحبت کرد زیرا هزینه های جنگ به طور کلی برای نسل بعدی ایجاد می شود. آنها قبل از بحث درباره عشق ، کمبود منابع و انگیزه سود ، در مورد اقتصاد مالتوسی و رابطه آن با جهان مارول بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم