مایکل پنس “Solid as a Rock” در حالی که ترامپ مقایسه VP با کامالا هریس را نشان می دهد

مایکل پنس “Solid as a Rock” در حالی که ترامپ مقایسه VP با کامالا هریس را نشان می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

روز سه‌شنبه ، معاون رئیس جمهور پیشین و نامزد احتمالی دموکرات ، جو بایدن ، اعلام کرد که سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس را به عنوان همتای ریاست جمهوری خود در بلیط دموکرات در انتخابات نوامبر 2020 علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور جمهوریخواه و رئیس وی ، مایک پنس انتخاب کرده است. .

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ روز سه‌شنبه در كنفرانس مطبوعاتی با تمجید از مایك پنس معاون رئیس جمهور آمریكا اظهار داشت كه او “به عنوان یک سنگ محكم” است و این توانایی را دارد كه در مقابل معاون ریاست جمهوری جو بایدن ، سناتور كامالا هریس ، ایستاده باشد.

“خوب ، من معاون رئیس جمهور مایك پنس را خیلی بهتر می خواهم [than Sen. Kamala Harris]، “ترامپ در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال كه آیا هریس به پیشنهاد ریاست جمهوری بایدن كمك می كند یا آسیب می زند. او مانند سنگ صاف است. او معاون رئيس جمهور خارق العاده ای بود او هر کاری که می توانید انجام دهید را انجام داده است. او به هر گروه مذهبی احترام می گذارد ، خواه انجیلی باشد ، چه گروه دیگری باشد ، آنها به مایک پنس احترام می گذارند. او معاون عالی رئیس جمهور بوده است و من او را بر عهده کمال خواهم گرفت. “

در خلال کنفرانس مطبوعاتی ، ترامپ اظهار داشت که وی از انتخاب بیدن برای انتخاب هریس “کمی تعجب کرده” و رئیس جمهور پیشین 2020 را به عنوان “زننده” و “بی احترامی” نسبت به معاون رئیس جمهور سابق در مباحثات اولیه و “مالیات بزرگ” مورد انتقاد قرار داد. مهاجمی که می خواهد بودجه ارتش ما را کاهش دهد.

وی گفت: “او بسیار دلسوز بود ، یکی از دلایلی که مرا غافلگیر کرد ، بسیار دلپذیر بود – او احتمالاً از حتی پوکاهونتاس به جو بایدن نیز مطبوع تر بود. او نسبت به جو بایدن بسیار بی احترامی بود ، و انتخاب کسی که این بی احترامی باشد سخت است. “

شهروندان در رسانه های اجتماعی واکنش نشان دادند و نسبت به مقایسه رئیس جمهور از پنس با هریس ، مسخره کردند که سناتور “در مذاکرات مربوط به VP که قرار است در 7 اکتبر برگزار شود ، سنگربان” پنس را بیرون خواهد زد و استخوان ها را پاشیده می کند “.

حداقل یک توییتر سؤال کرد که آیا پنس بدون اینکه در یک صدای جیر جیر ترامپ اخراج شود ، آن را به تاریخ انتخابات تبدیل می کند.

“آیا این بدان معنی است که پنس جمعه شب با صدای جیر جیر اخراج می شود؟” کاربر با تعجب پرسید.

کاربران همچنین از عملکرد ضعیف دولت ترامپ درباره شیوع coronavirus (COVID-19) در کشور ، به عنوان نمونه ای از “عدم موفقیت” معاون رئیس جمهور پنس ، عنوان کردند زیرا وی هدایت تیم وظیفه پاسخگویی همه گیر کاخ سفید را بر عهده دارد.

در اوایل روز ، نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن ، سناتور کمالا هریس را به عنوان همتای اصلی وی در انتخابات نوامبر 2020 اعلام کرد ، زیرا به گفته وی ، او یک “مبارز بی باک” و “یکی از بهترین کارمندان دولتی کشور” است. .

“من به فردی که در کنار من کار کند نیاز دارد که باهوش ، سرسخت و آماده رهبری باشد. کامالا آن شخص است. من به کسی احتیاج دارم که دردی را درک کند که بسیاری از مردم کشور ما دچار آن هستند. این که آیا آنها شغل خود را از دست داده اند ، شغلشان ، یک فرد عزیز در برابر این ویروس است. “بایدن در مورد هریس گفت ، به نقل از Axios.