مانند پروانه ، مانند زنبور عسل: بانوی بوکسور محبوب روسیه ، داغترین مبارز زن وی – عکس

مانند پروانه ، مانند زنبور عسل: بانوی بوکسور محبوب روسیه ، داغترین مبارز زن وی – عکس

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اگر تصور می کنید که زنان نمی توانند همزمان بانوان زیبا و مبارزانی جاه طلب باشند ، بوکسل روسی ، سوتلانا سولایینوا ، چیزی را برای متقاعد کردن شما در غیر این صورت فراهم کرده است.

بوکسور روسی ، سوتلانا سولایینوا ، زنانی را که او را نه تنها مبارزان برتر با “موفقیت حرفه ای بزرگ” معرفی می کند ، بلکه افرادی که به زیبایی خیره کننده هستند و “لذت زیبایی شناسی” را شخصاً به Soluyanova معرفی کرده اند ، معرفی کرد. سولایانوا یک قهرمان سبک وزن اروپا و دو بار قهرمان روسیه در بوکس است.

او خاطرنشان می کند که این لیست در واقع بسیار طولانی تر از آن است که یک پست اینستاگرامی در آن جای بگیرد.

“در واقع تعداد بیشتری از آنها وجود دارد و همه در این فهرست جای نمی گیرند. اینها افرادی هستند که شخصاً برای من لذت زیبایی شناسی به ارمغان می آورند. آهنگ” شما نمی توانید در این زمین زیبا باشید “در ذهن من پخش می شود.” سولایانوا در زیرنویس گفت.

نظرات با تحسین و تحسین پر شد ، در حالی که پیروان سولایانووا او را به دلیل “کوبیدن کلیشه ها” ستایش کردند و فقط لحظاتی را در نظر گرفتند تا از زیبایی دختران قدردانی کنند.

لیست سولایینوا شامل بوکسورهای زن و مبارزان MMA با پیشینه های متنوع از مناطق مختلف روسیه بود. برخی از خانمها مانند با اورنلا هتیوا ، از باله به بوکس می آیند ، و بعضی دیگر وقتی که برخی از وقت آزاد را از ورزش خود می دانند ، مانند ویکتوریا کولشوا ، سرویس برنامه ریزی عروسی را هدایت می کنند.

بانویی که لیست برتر را باز می کند ، زرینا تولووا ، شباهت باورنکردنی با آنجلینا جولی دارد ، که مورد توجه شهروندان نبود.

لیودمیلا ورونتسوا ، که در این لیست نیز قرار دارد ، وقتی که 13 ساله بود ، به بوکس آمد و از این که توسط همکلاسی ها مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، بوکس شد. همانطور که آنها می گویند ، نگاه کنید که اکنون می خندد.

یکی دیگر از زیبایی های این لیست ، فاطیما ددیوا ، ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن وی رقیبی را که اکثر جهان دوست دارد سرانجام شکست دهد نیز به چالش کشید – COVID-19. عنوان این فیلم می گوید: “کافی است با تاج!”


پاسخی بگذارید