ماسک دموکراتیک در میان سیاست های بهداشتی نژادپرست ، فعالان ناپدید شده لغزنده است

ماسک دموکراتیک در میان سیاست های بهداشتی نژادپرست ، فعالان ناپدید شده لغزنده است

دی سی نژادپرستانه ترین سیاست کروناویروس کشور را در اختیار دارد. لایحه “ضد ترور” در فعالان آلارم فیلیپین تصویب شد. رسوایی جنسی تیم DC NFL را لرزاند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند پریسا نوروزیمدیر امپروایر دی سی ، سازمانی که از عدالت نژادی و اقتصادی برای ساکنین کم درآمد حمایت می کند ، برای گفتگو در مورد گزارش اخیر NPR نشان می دهد واشنگتن ، دی سی دارای بدترین آمار در کشور از نظر مرگ نژادپرستانه در معرض بیماری همه گیر است ، ناکامی های عظیم در سیاست های عمومی که شهر را به این نقطه سوق داده است ، و انتخاب شهردار دی سی در مورد موریل بوزر برای تبلیغات برای نامزدهای ریاست جمهوری میلیاردر مایک بلومبرگ به دلیل گسترش ویروس در شهری که او بر آن حاکم است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ببر، یک افسر همبستگی با Anakbayan DC ، برای گفتگو در مورد قانون اساسی ضد “ضد ترور” که امروز در فیلیپین به اجرا در می آید ، تاریخ رئیس جمهور رودریگو دوترته در زمینه تسلیح اقدامات پیشگیری از همه گیری علیه فعالان چپ ، و رابطه میان کمپین های خشونت آمیز توسط دولت مجازات می شود. علیه سازمان دهندگان در ایالات متحده و فیلیپین.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند مایک سامسون، هماهنگ کننده میز کار با اتحاد ملی علیه سرکوب نژادپرستانه و سیاسی ، هم میزبان Redspin Sports و مجری سیاسی خارج از جکسون ویل فلوریدا ، برای گفتگو در مورد گزارش بمب افشانی فرهنگ عمیق استثمار جنسی با تیم NFL واشنگتن دی سی ، خواه رسوایی وحشتناک جنسی ممکن است به زمان تصمیم دن اسنایدر برای رها کردن نام و نشان نژادپرستانه این تیم گره خورده باشد ، و اخباری مبنی بر اینکه اتهامات ارعاب شاهد جنایی در پرونده Houston Texans گسترده ، کنی استیلز و 86 فعال دیگر دستگیر شده اند ، کاهش یافته است. برای اعتراض مسالمت آمیز به چمن دانیل کامرون ، دادستان کل جمهوریخواه کنتاکی ، کنتاکی.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند براندون ساتونمیزبان پادکست گفتمان ، برای گفتگو در مورد مأمورین ناشناس ناشناس امنیت ناپدید شده معترضین در پورتلند ، روت بدر گینزبرگ دیوان عالی کشور به دنبال تشخیص سرطان کبد ، و اینکه چگونه مفهوم رأی دادن برای جو بایدن به عنوان “آسیب” در بیمارستان بستری شده است. کاهش “اثرات وحشیانه امپریالیسم را مبهم می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم