مارک های پیرس مورگان ، مگان مارکل و پرنس هری ، “خلافی های کوچک خالی” در انفجار جدید توییتر

مارک های پیرس مورگان ، مگان مارکل و پرنس هری ، “خلافی های کوچک خالی” در انفجار جدید توییتر

دوک و دوشس ساسکس در ماه اکتبر از ایجاد یک سازمان غیر انتفاعی به نام Archewell خبر دادند و اکنون پادکست هایی با همین نام را برای Spotify و یک وب سایت جدید راه اندازی می کنند. با این حال ، همه سرگرم نمی شوند.

صبح بخیر انگلیس میزبان پیرس مورگان حمله جدیدی علیه شاهزاده هری و مگان مارکل سلطنتی سلطنتی خود انجام داد پس از آنکه این دو از وب سایت جدیدی برای گروه غیرانتفاعی آرچول خود رونمایی کردند.

در صفحه اصلی این سایت که “دلسوزی در عمل” فراخوانده شده است ، عکسهای سیاه و سفید کودکی دوک و دوشس ساسکس در کنار مادرانشان و همچنین “نامه سال 2021” آنها با “من هستم” وجود دارد. پسر مادرم و من مادر پسرمان هستم “.

مورگان به دلیل غیبت مشهود پدرانشان ، پرنس چارلز و توماس مارکل ، در تماس از این زوج انتقاد کرد.

وی در توئیتر نوشت ، پیام خود را با ایموجی های “puking” همراهی کرد ، “متاسفانه ،” دلسوزی “و” انسانیت “Ginge & Cringe به هیچ یک از پدران آنها گسترش نمی یابد ، هر دو از این لکه تهوع آور تهویه می شوند.

او بعداً بزرگ شده انفجار وی پس از آنکه یکی از کاربران توییتر خاطر نشان کرد که به نظر می رسد روزنامه نگار “واقعاً” از ساسکس ها که در ماه مارس از وظایف ارشد سلطنتی خود کنار رفتند ، خوشش نمی آید.

“نه من فکر می کنم آنها یک جفت متجاوز کمی هستند که از عناوین سلطنتی خود برای سودهای بزرگ تجاری سو استفاده می کنند در حالی که انجام هیچ یک از وظایف عضویت در خانواده سلطنتی را انجام نمی دهند. “

“این بی شرمانه ، شرم آور است و ملکه باید با حذف عناوین جلوی آنها را بگیرد” ،

©
عکس AP / جوئل رایان

پیرس مورگان هنگام ورود به جوایز مجله GQ در تیت مدرن در لندن ، سه شنبه ، 6 سپتامبر 2016 برای عکاسان ژست می گیرد.

پیرس مورگان پیشتر فاش کرد که او یک بار با مارکل بازیگر سابق هالیوود “دوستانه” بود ، که پس از یک سال مکالمه آنلاین او را در سال 2016 ملاقات کرد. با این حال ، مورگان گفت ، او پس از ملاقات با شاهزاده هری ظاهراً او را “شبح” كرده بود.

مگان و هری در طول پاییز با دو غول سرگرمی ، نتفلیکس و اسپاتیفای ، چند معامله امیدوار کننده پول منعقد کردند که شایعه ارزش ده ها میلیون دلار برای هر دو قرارداد بود. این زوج به تازگی از اولین پادکست خود به عنوان معامله Spotify رونمایی کرده اند که شامل برخی از بازیگران اصلی از جمله سر التون جان و همچنین پیام “سال نو مبارک” از پسر یک ساله آرچی است.

این دو پس از اعلام در ژانویه که از مقام های ارشد سلطنتی خود کناره گیری می کنند و زندگی “مستقل از نظر اقتصادی” را شروع می کنند ، در مارس 2020 به لس آنجلس نقل مکان کردند. گزارش شده است که روابط پرنس هری و ویلیام به طور قابل توجهی از این انتقال رنج برده است ، اما پدر آنها پرنس چارلز همچنان از لحاظ مالی نسبت به پسر کوچکش حمایت مالی می کند.

در همین حال ، توماس مارکل و دخترش مگان در پی رسوایی انتشار نامه خصوصی او به پدرش در نامه روز یکشنبه ، که فقط تأیید می کند این دو از زمان ازدواج بازیگر سابق به شدت از هم جدا شده اند ، همچنان در شرایط سختی به سر می برند. خانواده سلطنتی.