مارکو روبیو لامباست به خاطر افتخار یادآوری جان لوئیس با عکس اشتباه

مارکو روبیو لامباست به خاطر افتخار یادآوری جان لوئیس با عکس اشتباه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نماینده دموکرات ایالات متحده ، جان لوئیس ، یک مدافع برجسته حقوق مدنی ، روز جمعه در سن 80 سالگی بر اثر سرطان درگذشت. پرچم ها در کاخ سفید به یاد و خاطره قانونگذار به نیم دکل پایین آمد و رئیس جمهور دونالد ترامپ تسلیت خود را ارسال کرد ، با دریافت موج انتقاد برای نظرات.

سناتور جمهوری خواه ، مارکو روبیو ، با ارسال صدای جیر جیر تسلیت از درگذشت جان لوئیس رهبر حقوق مدنی و ستایش از او به عنوان “قهرمان تاریخی و آمریکایی” ، عکس اشتباهی را تهیه کرد – تصویری که وی در توییت قرار داد ، سابق را با یکی دیگر از مدافعان حقوق مدنی ، الیا کامینگز نشان داد. نه مرحوم جان لوئیس.

این پست باعث ایجاد موج در توییتر شد ، در حالی که شهروندان شهروند این توییت را “بی هدف بی احترامی” اعلام کردند. روبیو توییت را حذف کرد و دیگری را با یک عکس صحیح منتشر کرد و اشتباه خود را بدون عذرخواهی پذیرفت.

کاربران روبیو را مسخره کردند و موضوع او را با عکس از افراد مشهور سیاهپوست بمباران کردند و به شوخی مبنی بر اینکه “این جان لوئیس است” است.

برخی عمداً خود Rubio را با دیگران اشتباه گرفتند.

برخی دیگر روبیو را “کلاهبرداری کامل” خواندند و وی را به دلیل عدم موفقیت عذرخواهی به خاطر اشتباه خود محکوم کردند.

جان لوئیس نماینده دموکرات ایالات متحده در 17 ژوئیه به دلیل سرطان درگذشت و پرچم ها به افتخار مدافع برجسته حقوق مدنی دستور داده شد که پایین بیایند. شناخته شده است که لوئیس برای موفقیت در مارس واشنگتن در سال 1963 برای جابز و آزادی ، عضو گروه بیگ شش ، در کنار مارتین لوتر کینگ جونیور ، جیمز فارمر ، A. فیلیپ راندولف ، روی ویلکینز و ویتنی یانگ ، جدایی ناپذیر است. هدف از راهپیمایی تضمین و حمایت از حقوق مساوی مدنی و اقتصادی برای آمریکایی های آفریقایی بوده و باقی مانده است.