مارکسیسم و ​​انتخابات 2020 – Sputnik International

مارکسیسم و ​​انتخابات 2020 – Sputnik International
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در اپیزود امروز برنامه The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان در مورد رویدادهای جاری بحث کرد ، فرانسه پس از دو حمله تروریستی در آماده باش ، اسلام آباد حمله کرده ، وال مارت برای ناآرامی های داخلی آماده می شود ، افسر لوئیزویل با متهم کردن از دوست پسر برونا تیلور ، کنت واکر ، و Kyle Rittenhouse در حال استرداد به ویسکانسین.

میهمانان:

دکتر رندی کوتاه – نویسنده ، مورخ ، محقق ، وزیر اقدام اجتماعی | انتخابات 2020 ، رپرها از ترامپ حمایت می کنند و شورش ها و غارت ها در واشنگتن دی سی و فیلادلفیا

پروفسور ریچارد ولف – استاد اقتصاد ، مارکسیست | کارل مارکس ، سرمایه داری و مارکسیسم

پروفسور دانیل بونواک – استاد فلسفه | مارکسیسم ، نئو مارکسیسم ، مبارزه طبقاتی و میان مقابله ای

در ساعت اول ، لی با دکتر رندی شورت در مورد انتخابات 2020 ، حمایت لیل وین از رئیس جمهور ترامپ و تیراندازی پلیس در فیلادلفیا و واشنگتن دی سی صحبت کرد. دکتر شورت در مورد شرم آور و قلدری حامیان ترامپ سفید و سیاه در این چهار سال گذشته و امید او برای پیروزی چشمگیر رئیس جمهور ترامپ بحث کرده است.

پروفسور ریچارد ولف به این برنامه پیوست و در مورد میراث کارل مارکس و مارکسیسم در جامعه امروز صحبت کرد. پروفسور ولف از دستاورد بزرگ کارل مارکس صحبت کرد ، که تجزیه و تحلیل انتقادی او از سرمایه داری بود. پروفسور ولف خواندن آثار افراد طرفدار سرمایه داری و همچنین کسانی که مخالف سرمایه داری هستند بسیار پیشنهاد کرد.

در ساعت دوم ، لی با پروفسور دانیل بونواک درباره ظهور مارکسیسم در گفتمان عمومی و به ویژه در انتخابات 2020 صحبت کرد. پروفسور Bonevac در مورد اختلافات عمده درون تقاطعی و گروه های مختلف ، مانند زنان و مردان ترانس بحث کرد. پروفسور Bonevac در مورد اختلافات طبقاتی ، نژادی ، جنسیتی و فرهنگی که در اتفاق افتاده است و احتمال ایجاد یک دولت بایدن برای ایجاد اختلاف بیشتر بین این درگیری ها صحبت کرد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]