مارج سیمپسون در مشاور تبلیغات کمپین ترامپ ، جناا الیس ، بازگشت – بله ، برای رئال

مارج سیمپسون در مشاور تبلیغات کمپین ترامپ ، جناا الیس ، بازگشت – بله ، برای رئال

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

پاسخ این شخصیت داستانی محبوب پس از آن بدست آمد كه جناا الیس ، كاركنان مبارزات انتخاباتی ترامپ ، توئیت كرد كه كامالا هریس ، كه یكی از همكاران نامزد احتمالی دموکرات جو جو بایدن است ، “به نظر می رسد مانند مارگ سیمپسون”.

مارگ سیمپسون از “سیمپسونها” ، سریال انیمیشن نمادین ، ​​به سمت جینا الیس ، مشاور ارشد تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، شلیک کرد که صدای او را با صدای کمالا هریس ، نامزد احتمالی معاون ریاست جمهوری دموکرات مقایسه کرد.

سیمپسون در یک فیلم کوتاه می گوید: “من معمولاً وارد سیاست نمی شوم ، اما مشاور ارشد رئیس جمهور ، جناا الیس ، فقط گفت که کامالا هریس مانند من به نظر می رسد.” لیزا می گوید: “لیزا گفت که این به معنای تعارف نیست.” او گفت که “کمی احساس بی احترامی می کند” به عنوان “یک زن خانه دار معمولی”.

این شخصیت معروف کارتونی سپس خاطرنشان می کند که “به فرزندانش می آموزد که نام نبرند”.

سیمپسون نهایی کرد: “من می خواهم بگویم که من عصبانی هستم ، اما می ترسم آنها آن را گور کنند.”

در پاسخ او ، مارگ سیمپسون به سخنان ترامپ اشاره می کند که در آن ادعا کرده است که “زن خانه دار حومه به من رأی خواهد داد” ، با گفتن اینكه زنان خانه دار آمریكایی “این امنیت را می طلبد ، توجیه می شود كه من برنامه بلند مدت را كه در آن پایین قرار داشت پایان دادم. مسکن درآمد به محله آنها حمله می کند “.

الیس دوباره پاسخ داد و با صدای جیر جیر اعلام کرد که “احتمالاً مرج سیمپسون به دموکرات رأی دهد … از طریق نامه” در اقدامی که ظاهراً رأی گیری نامه از طریق نامه را که توسط دموکراتها به عنوان راهی امن تر برای رأی دادن در میان همه گیر کروناویو تبلیغ شده است – چیزی که ترامپ اعلام کرده است. با مخالفت شدید ، ادعا می کند که منجر به “کلاهبرداری در انتخابات” خواهد شد.

نزاع بین مشاور مبارزات انتخاباتی ترامپ و شخصیت کارتونی با توئیت توییتر الیس آغاز شد که کاملا هریس ، اخیرا جو بایدن ، همسر همسایه خود را اعلام کرد ، “به نظر می رسد مانند مارگ سیمپسون”.

بلیط احتمالی ریاست جمهوری بیدن و هریس در اوایل هفته فاش شد و انتقاداتی از طرف جمهوری خواهان و بخصوص ترامپ که هریس را “زننده” خوانده بود و ادعا می کرد از بیدن نسبت به POTUS توهین آمیز است.

در پاسخ به طعنه های ترامپ ، بایدن خاطرنشان كرد كه وی “برای تحقق همسرش” ایستاد “و از وی پرسید:” آیا كسی شگفت زده شده است كه ترامپ مشكلی با یك زن قوی دارد؟ “