مأمور سابق دراك شووین به جرم كشته شدن جورج فلوید به اتهام قتل مواجه است – آیا دیگران متهم خواهند شد؟

مأمور سابق دراك شووین به جرم كشته شدن جورج فلوید به اتهام قتل مواجه است – آیا دیگران متهم خواهند شد؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با Caleb Maupin ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی پیوسته است که توجه خود را به سیاست های خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

جمعه است ، به این معنی که ساعت پنل است!

دفتر آگاهی جنایی مینسوتا روز جمعه درک شووین را به اتهام قتل و قتل درجه سوم به اتهام قتل رساند. شووین افسر سابق پلیس مینیاپولیس است که روز دوشنبه با زانو روی گردن جورج فلوید فیلمبرداری شده است. 24/7 منبع اخبار روز جمعه گزارش داد: “پلیس پس از تماس با شخصی به نام 911 که ادعا می شود فردی فلوید از قبض جعلی استفاده کرده و مست ظاهر شده است ، به فروشگاه راحتی در منطقه پاسخ داد.” “فلوید درگذشت و مدتی بعد درگذشت.” شووین و سه افسر دیگر این هفته به دلیل دست داشتن در مرگ فلوید اخراج شدند. دادستان های استان Hennepin گفتند که دیگران ممکن است متهم شوند ، اما مشخصات آنها را ارائه نکردند.

طبق اعلام وزارت کار آمریكا ، بیش از 40 میلیون آمریکایی از زمان شروع همه گیری COVID-19 ، تقاضای دریافت مزایای بیكاری را كرده اند و حدود 30 میلیون نفر آنها را دریافت می كنند. روزنامه نیویورک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد: “برای میلیون ها آمریکایی که توسط همه گیر کوروی ویروس از کار نمانده اند ، کمک های دولت به عنوان یک امر مهم جلوگیری از فروپاشی فقر ، گرسنگی و تباهی مالی بوده است.” “چک های 1200 دلاری ارسال شده به بیشتر خانوارها مدتها است که حداقل برای کسانی که به آنها بیشترین نیاز را داشته اند ، با چشم انداز کمی قریب الوقوع برای دور دوم از بین رفته اند. برنامه وام که به میلیون ها مشاغل کوچک کمک کرده است تا کارگران را در لیست حقوق و دستمزد نگه دارند ، اگر کنگره انجام شود ، خاتمه می یابد. آن را تمدید نکنید. “

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد: “نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکراتیک ریاست جمهوری ، جو بیدن با فشار فزاینده ای از سوی فعالان و رهبران احزاب روبرو است تا در پی حوادث انفجاری مربوط به نژاد و خشونت پلیس که موجب خشم گسترده شده است ، یک همسر ناموجود را انتخاب کنند.” “بایدن متعهد شده است كه یك زن را انتخاب كند ، و باعث می شود كه دموكرات های پیشرو دموکرات های پیشرو را به طور عمومی و خصوصی چندین زن با رنگ بالا را برای شغل تبلیغ كنند.”

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

دکتر کالین کمپبل – گزارشگر اخبار تلویزیون بیش از 20 سال است. وی به عنوان خبرنگار ارشد واشنگتن ، دی سی ، از سال 2008 ، به عنوان یک خبرنگار به طور گسترده ای شامل دو دوره ریاست جمهوری ، کنگره و وزارت امور خارجه بوده است.

جیم کاواناغ – تحلیلگر سیاسی و مفسران و ویراستار The Polemicist.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم