لیست کوتاه BDS؛ طرح اقتصادی سوخت ، فسیل سوخت Biden

لیست کوتاه BDS؛ طرح اقتصادی سوخت ، فسیل سوخت Biden

سازمان دهندگان کنوانسیون ملی دموکراتیک از یک حامی صریح فلسطین دعوت می کنند ، سپس در کمتر از 24 ساعت او را محکوم کنند!

کیم ایورسن، روزنامه نگار مستقل و مجری “نمایش کیم ایورسن” در یوتیوب؛ و ریچارد بکر ، نویسنده “فلسطین ، اسرائیل و امپراتوری ایالات متحده” ، درباره ما در مورد جنبش بایکوت ، واگذاری و تحریم (BDS) و کنوانسیون ملی دموکراتیک صحبت می کنند. برخی از جدیدترین و بالاترین اعضای کنگره حزب به طور فعال از BDS پشتیبانی می کنند و منتقد سیاست های اسرائیل در قبال فلسطینی ها هستند ، و مدعیان حزب دموکرات 2020 برای رئیس جمهور کنفرانس کمیته روابط عمومی اسرائیل آمریکا (AIPAC) امسال را کنار گذاشتند ، و این سنت را تا حدودی رقم زدند. و لیندا سارسور برای شرکت در یک هیئت همایش دعوت شد – این طور نیست که او آن را سقوط کند. اما مطمئناً ، ما یک بستر دموکراتیک داریم که از قانونی کردن ماری جوانا پشتیبانی نمی کند ، آیا محکومیت سارسور فقط یک واکنش ناگهانی به زانو توسط یک نهاد خارج از خانه یا چیز دیگری است؟

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی و رئیس انجمن ملی اقتصاد ، برنامه اقتصادی نامزد ریاست جمهوری دموکرات را جو بایدن را تجزیه می کند. رئیس جمهور ایالات متحده و دونالد ترامپ و بایدن بخش های برجسته ای از فعالیت های خود را – البته ، اقتصاد آمریكا را رقم زده اند. ترامپ در تلاش است تا رای دهندگان را از احتمال افزایش مالیات و پیشبرد شماره های «اشتغال زایی» خود بترساند. بایدن ، به طور طبیعی ، به ویرانی های اقتصادی همه گیر COVID-19 و پاسخ ترامپ اشاره می کند ، و همچنین قول می دهد “بهتر برگردد”. اما این هفته ، ما ممکن است به روزرسانی در مورد آنچه در آن ساختمان به دنبال دارد دریافت کرده ایم.

النور گلدفیلد، یک فعال خلاق ، روزنامه نگار و همرزم پادکست مشترک سانسور شده با لی کمپ و فیلمساز پشت مستند جدید “جاده سخت امید” ، در مورد موضع سوخت فسیلی کمیته ملی دموکراتیک (DNC) صحبت می کند ، روز دوشنبه ، DNC را اصلاح کرد. پیش نویس سکوی توزیع شد ؛ به ویژه ، زبان قبلی در مورد پایان دادن به یارانه های سوخت های فسیلی حذف شده بود ، با وجود این که بایددن و هم سناتور همکار وی سناتور کمالا هریس (D-CA) برای حمایت از پایان دادن به این سیاستها اقدام به برنامه ریزی کردند. “پس از واکنش شدید محیط زیست به پایان دادن یارانه سوخت های فسیلی.”

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]